Problem z włączającymi się światłami mijania - Mercedes C klasa W205

29 Paź 2022, 08:33

Witam mam mercedesa c klase w205 i jest taki problem czy auto jest zamknięte czy otwarte po 5 minutach włączają się same światła mijania .
Jeżeli się otwoży drzwi to gasną ale i tak po 5 minutach zapalają się i świecą cały czas ma ktoś jakiś pomyśł co to za przyczyna ????????????????
Mercmercedes
Nowicjusz
 
Posty: 8

30 Paź 2022, 10:15

Trochę dziwne bo z tymi światłami związana jest funkcja Follow Me Home ale może ona coś nie działa poprawnie. Masz tam keyless go? Jak tak to może mając kluczyk przy sobie samochód wykrywa Twoją obecność i włącza światła, a jak otworzysz drzwi to ją wyłącza.
Spróbuj wyłączyć ta funkcję i zobacz czy coś się zmieni.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

30 Paź 2022, 16:16

Witam dzięki za info ale kluczyki są w domu a samochód na podjeździe i dzieli ih odległość o koło 10 metrów i też świecą to chyba nie to powyłączałem wszystkie te funkcje podświetlenia i też nic nie pomogło
Mercmercedes
Nowicjusz
 
Posty: 8

02 Lis 2022, 17:31

Ja miałem inny problem przy ML.Światła samoczynnie się przełączały.Po długich wnikliwych analizach warsztatowych,winnym okazał się moduł AAM.Koszt nowego około 3.000.Regeneracja połowa tej ceny.Używki nie polecam.Może to będzie trop na twoje zmagania ze "światłością" :P
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 188
Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: 2.0.20VT-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997

07 Lis 2022, 10:01

Dzięki zobacze może akurat :D
Mercmercedes
Nowicjusz
 
Posty: 8

17 Lis 2022, 11:51

Witam doszedłem co było przyczyną zapalania sie samych świateł winne przetwornice kupiłem nowe i problem zniknął pozdrawiam wszystki
Mercmercedes
Nowicjusz
 
Posty: 8

17 Lis 2022, 12:02

Wrzuć numery OEM tych przetwornic i gdzie one się znajdują dokładnie to komuś się przyda. To są przetwornice świateł przednich LED, xenon?

Z ciekawości dużo zapłaciłeś bo widzę, że ceny rożne.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

18 Sie 2023, 15:17

Hej ja kupiłem przetwornice po 800 zł używane z allegro i działają znajdują się one pod lampami ważne żeby były orginalne musisz swoje wyciągnąć i po numerze kupić takie same bo inaczej mogą nie pasować
Mercmercedes
Nowicjusz
 
Posty: 8