Problemy z chłodnicą

Problemy z chłodnicą

15 Cze 2007, 23:25

Witam stojąc w korku pomimo pracy wentylatora wypadł mi górny przewód od chłodnicy, co za tym idzie ubyło troche płynu. Zatrzymałem oczywiscie auto odczekałem az wystygnie poskręcałem całość i uzupełniłem braki płynu. Czy moge obawiać się jakiś dalszych problemów? Narazie nic nie cieknie a silnik grzeje sie tylko w korku.
island555
Nowicjusz

• Re: Problemy z chłodnicą

16 Cze 2007, 00:23

Hm, jeżeli zrobiłeś tak jak napisałeś to nie powinno się nic dziać, ale napisz co to za samochód... No i ja sprawdziłbym dokładnie wszystkie przewody czy się jeszcze jakaś cholera nie obluzuje...

Ale tak sam z siebie?.... :o
    Fire Crow
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich

Re: Problemy z chłodnicą

16 Cze 2007, 10:07

Niestety wiekowa favoritka, generalnie silnik ma problemy z pracą w korku za bardzo sie grzeje. Przewody wydaje mi sie dobrze były skrecone ale głowy nie daje. W trasie pracuje doskonale temperatura zawsze jest na poziomie optymalnym.
    island555
    Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Piski, luzy i stuki w zawieszeniu Piski, luzy i stuki w zawieszeniu
    Zły stan techniczny pojazdów jest co roku przyczyną wielu wypadków drogowych. Jesienią warto sprawdzić stan zawieszenia swojego samochodu i przygotować go do bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach zimowych. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Seat @Mii Night Blue, limitowana wersja
      Z ulicy na tor - Poznań
      Porsche 911 Carrera S - 400 KM, 440 NM
      Lexus LC500