Problemy z chłodnicą

Problemy z chłodnicą

15 Cze 2007, 23:25

Witam stojąc w korku pomimo pracy wentylatora wypadł mi górny przewód od chłodnicy, co za tym idzie ubyło troche płynu. Zatrzymałem oczywiscie auto odczekałem az wystygnie poskręcałem całość i uzupełniłem braki płynu. Czy moge obawiać się jakiś dalszych problemów? Narazie nic nie cieknie a silnik grzeje sie tylko w korku.
island555
Nowicjusz

• Re: Problemy z chłodnicą

16 Cze 2007, 00:23

Hm, jeżeli zrobiłeś tak jak napisałeś to nie powinno się nic dziać, ale napisz co to za samochód... No i ja sprawdziłbym dokładnie wszystkie przewody czy się jeszcze jakaś cholera nie obluzuje...

Ale tak sam z siebie?.... :o
    Fire Crow
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich

Re: Problemy z chłodnicą

16 Cze 2007, 10:07

Niestety wiekowa favoritka, generalnie silnik ma problemy z pracą w korku za bardzo sie grzeje. Przewody wydaje mi sie dobrze były skrecone ale głowy nie daje. W trasie pracuje doskonale temperatura zawsze jest na poziomie optymalnym.
    island555
    Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Vision RS - model koncepcyjny Skoda Vision RS - model koncepcyjny
    Skoda Vision RS to wyraz wizji przyszłych samochodów kompaktowych marki, utrzymanych w sportowym duchu RS. Ten dynamiczny model swoją światową premierę będzie mieć podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Paryżu. ...
    Cyfrowa asystentka o imieniu Alexa dla Lexusa i Toyoty Cyfrowa asystentka o imieniu Alexa dla Lexusa i Toyoty
    Samochody marek Toyota i Lexus zyskają możliwość sterowania głosem dzięki wykorzystaniu cyfrowej asystentki o imieniu Alexa, opracowanej przez Amazon – tak postanowił japoński koncern, do którego należą obie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes SEC, 2
      Master Truck
      Włącznik nitro N2O - Opel GT Paweł Trela
      Zawieszenie SKYACTIV-Chassis, Mazda6, 2012