PROBLEMY Z REJSTRACJA KUPIONEGO SAMOCHODU

PROBLEMY Z REJSTRACJA KUPIONEGO SAMOCHODU

24 Sty 2012, 11:41

witam> Potrzebuje pomocy
nie dawno kupiłem samochod ktory posiada 2 umowy kupna sprzedazy
pierwsza umowa jest zawarta pomiedzy włascicielem samochodu (tego na ktorego stoja tablice i dowod ) a gosciem ktory sprzedał mi auto. Ta umowa została zawarta 01.12.2011r i została zgłoszona w urzedzie skarbowym 07.12.2011r. gosc od ktorego kupiłem , auta nie rejestrował jezdził na umowie.
druga zas umowa jest zawarta pomiedzy mna a tym gosciem co od niego kupiłem i moja umowa jest zawarta 15.01.2012r. i pytanie czy to auto mozna jeszcze zarejestrowac normalnie i legalnie bez zadnych wiekszych problemow ???

z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam
draagon18
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2011
Auto: carisma

Re: PROBLEMY Z REJSTRACJA KUPIONEGO SAMOCHODU

24 Sty 2012, 18:09

draagon18 napisał(a):i pytanie czy to auto mozna jeszcze zarejestrowac normalnie i legalnie bez zadnych wiekszych problemow ???

Tak zarejestrujesz bez najmniejszego problemu.Warunek:"tymczasowy"właściciel tego samochodu musi Ci dac orginał umowy k/s pomiędzy właścicielem z DR a nim....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: PROBLEMY Z REJSTRACJA KUPIONEGO SAMOCHODU

24 Sty 2012, 20:43

ok no to mam.
wielkie dzieki :) :D
draagon18
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2011
Auto: carisma
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•