Proszę o opinie na temat tego BMW 318 tds

Proszę o opinie na temat tego BMW 318 tds

22 Sie 2012, 23:01

Witam
W związku z tym, że niedługo otrzymam prawko zacząłem się rozglądać za samochodem. Mam możliwość sprowadzić auto samemu z Austrii lub Niemiec. BMW nie brałem pod uwagę, ponieważ nie myślałem, że jest szansa znaleźć egzemplarz w kwocie jaką posiadam (max 2000 euro). Ostatnio jednak natknąłem się na ciekawe ogłoszenie i prosiłbym o opinię.
[link wygasł]
Auto ma bardzo niski przebieg co wzbudza podejrzenia. Może zostać sprawdzone przez mechanika ale ma on kawałek drogi do Salzburga i nie wiem czy jest sens brać go pod uwagę głównie ze względu na późniejsze koszty utrzymania. Prosiłbym także o informacje na temat awaryjności tego modelu.
volden
Obserwowany

Re: Proszę o opinie na temat tego BMW 318 tds

23 Sie 2012, 16:20

Osobiście nie pchałbym się w TDS. Na ciepło nie lubią palić, siadają pompy oraz wtryski a w szczególności odpuścił bym te marne 1.8 ( które ma 1.7l pojemności) a kupiłbym 2.5 TDS.
Patryk_
Początkujący

Miejscowość: Suwałki
Prawo jazdy od: 01 03 2011
Auto: W210 220CDI

27 Sie 2012, 21:08

Jakoś w naszym poprzednim nie siadły ani wtryski ani pompa, palił w każdych warunkach i zrobiliśmy nim ok 130kkm :wink: a zasłyszane opinie o awaryjności TDSów powstają jak ktoś wsadza marne części :wink: .
Tamta 3er ma mało oddające zdjęcia.
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz

Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

29 Sty 2013, 22:54

o TDSach wypowiadaja sie własni Ci co albo ich nie mieli i nasłuchalli sie plotek albo Ci co poprostu trafili na padaczke. Jezeli kupuje sie Tdsa to trzeba zrobic dobry remont i pozniej tylko i niego dbac i bedzie super, czyli lac normalne paliwo i nie zwlekac z servisowaniem zurzywajacycha sie czesci czy płynow i bedzie kazdy zadowolony
kamilszczak01

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...
    BMW Concept X6 2007 BMW Concept X6 2007
    BMW Concept X6 ten przedprodukcyjny samochód koncepcyjny jest pierwszym na świecie autem typu SAC (Sports Activity Coupé). Koncept prezentuje wizję BMW scalającą cechy modeli BMW X z atrybutami typowymi dla ...

•  
    • Opel Corsa OPC, tył
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      POLONEZ ANALOG-cover
      BMW M5 serii 5 E60, 2