Proszę o pomoc

07 Mar 2020, 22:12

Witam jestem nawy na forum z góry dziękuje za każda pomoc i radę. Przechodząc do sedna szukam samochodu rodzinnego, duża powierzchnia bagażnik oraz tylna kanapa również jak najszersza. Co najważniejsze fundusze do 21 tys. moje trzy typy oczywiście szukam benzyny pod lpg. Pierwszy typ skoda octavia II po lift silnik 1.6 mpi, drugi typ Ford Mondeo mk4 silnik 2.0. Trzeci typ audi a6 c6 silnik 2.4. jeden za ten fundusz młodszy rocznik drugi będzie starszy. Proszę o opinie i rady.
Pawelspaer
Nowicjusz
 
Posty: 3

07 Mar 2020, 22:20

Trzy totalnie różne auta a budżet tak naprawdę wystarczy na najmniejszą, najwolniejszą i najmniej komfortową octavie. Dorzuc do 25 i kup Mondeo, o aldi zapomnij dla własnego dobra
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

07 Mar 2020, 22:47

Z tego co czytałem w mk4 najpopularniejsze silniki benzynowe to 2.0 tylko chyba z lpg nie do końca się lubią
Pawelspaer
Nowicjusz
 
Posty: 3

07 Mar 2020, 22:54

Założysz i będziesz jeździł. Kwestia regularnego serwisu i regulacji luzów.
Jesli masz zamiar jeździć do momentu aż nie stanie na drodze to nie jest to auto dla ciebie.
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

07 Mar 2020, 23:01

Lubię wszystko mieć dopatrzone na czas, więc to nie u mnie. Samochodów tez nie wymieniam co rok szukam dużego samochodu do spokojnej jazdy
Pawelspaer
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła
    Wraz z trafiającym do sprzedaży w marcu nowym modelem MINI Paceman, oferta wersji MINI z napędem na cztery koła powiększy się do ośmiu, łącznie z dwiema wersjami John Cooper Works. Auta MINI od zawsze oferowały kierowcy niezrównaną ...