Prosze o szybką pomoc w zakupie auta..

toyota vs citroen

Ankieta zakończyła się 12 Maj 2010, 20:33

toyota
3
75%
citroen
1
25%
Razem głosów : 4

Prosze o szybką pomoc w zakupie auta..

28 Kwi 2010, 20:33

Witam ponownie
Właśnie wybieram się do Niemiec i mam wielki dylemat. Mam do wyboru dwa auta toyotę avensis verso lub citroena c4 picasso grand. Oba auta obejrzałem ale nie wiem jak sprawują się citroeny po gwaracji z przebiegiem około 70tyś km. Toyoty co prawda już nie produkują ale do niedawna cieszyła się niezawodnością. Bardzo proszę o radę, na co zwracać uwagę i co byscie wybrali, prosze o uzasadnienie wyboru. Dodam zę mój budżet wynosi około 42 tyś zł
przemko221
Nowicjusz

Miejscowość: luban

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mazda Design Award 2017 – ważna nagroda w świecie polskiego designu Mazda Design Award 2017 – ważna nagroda w świecie polskiego designu
    Mazda rozszerza swój mecenat w sferze designu i będzie promować najciekawsze polskie realizacje w tej dziedzinie. W tym roku po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda Mazda Design Award dla autora najciekawszego projektu ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata