Szybka porada!! Prosze o pomoc!

Szybka porada!! Prosze o pomoc!

20 Sty 2007, 09:45

Chce kupic auto za okolo 15 tys. czym wiecej szukam mam z tym wiekszy problem. Ale mniejsza z tym, na oku mam:

Audi A4 96
volvo s40 97
vectra B 96

Wszystkie auta maja silniki benzynowe, ktore autko Waszym zdaniem jest najlepsze?? chodzi mi zeby bylo przede wszytskim malo awarynje.
peterka
Nowicjusz

Re: Szybka porada!! Prosze o pomoc!

20 Sty 2007, 11:56

Moim zdaniem albo vectra albo audi bo nawet jak ci sie cos zepsuje to czesci do tego jest pelno i wmiare przystepnej cenie
Suzuki Forever :D
Snagi
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kalisz

21 Sty 2007, 21:07

Myślę że vectra nie bedzie złym wyborem z powodu ponadczasowej stylistyki i bardzo przyzwoitych silnikow. Samochod fatycznie jest nie drogi mozna go kupic do 15tys. Zastanawiam sie jaki silnik bedzie Ci odpowiadal.
Pozdrawiam,
Hammond
Hammond
Początkujący
Awatar użytkownika

23 Sty 2007, 22:09

Wybor dokonany autko upatrzone, padło na audi A4 rocznik 96, pelna opcja, stan bardzo dobry. cena 14,5tys.
peterka
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...
    Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      Jaguar