Przyciemnianie szyb - jak zrobić samemu?

17 Cze 2019, 16:28

Witam, panowie chciałbym założyć samodzielnie folie przyciemniajaca szyby. Doradzicie gdzie znajdę dobry poradnik? Oraz osoby które już montowaly samemu folie, czego nie robic i na co uważać przy zakładaniu, z góry dziękuję
Zaczek
Nowicjusz

Zdjęcia: 2

17 Cze 2019, 17:28

Pełno filmów i poradników znajdziesz na YT. Folia tylko 3M
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 50
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

18 Cze 2019, 12:31

Tak jak pisze @Kao. Ja kiedyś kupiłem jakąś tańszą folię i nie mogłem sobie z nią poradzić i w końcu wyrzuciłem bo szkoda było nerwów. Później nabyłem polecaną i elegancko wyszło, dużo łatwiej można było ją dociąć i po nałożeniu usunąć powietrze.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

19 Cze 2019, 09:33

Dobrze odtłuścić szybę i przykleić folię, usunąć bąble powietrza i będzie okej.
gber44

19 Cze 2019, 11:55

gruber99 napisał(a):Dobrze odtłuścić szybę i przykleić folię, usunąć bąble powietrza i będzie okej.
jakby to bylo takie proste to nikt by u fachowców nie robił
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

19 Cze 2019, 15:02

No racja, ale istnieje też takie coś jak syndrom niechcenia i niektórzy wolą zapłacić i mieć zrobione, niż samemu się męczyć. :D
gber44

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator jednostek prędkości
    Najdzęściej używaną jednostką w samochodach do określenia prędkości jest kilometr na godzinę "km/h" lub mila na godzinę "mph". Obiekt poruszający się z prędkością 1 km/h w ciągu 1 godziny przebędzie drogę 1 kilometra - tak ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

• 19 Cze 2019, 20:51

Wiesz co? Ja potrafię to zrobić a wraz wole oddać dla profi. Szkoda nerwów jak cos nie wyjdzie
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać