Punto 1.2 V16 Sporting -> przerywa (dalej)

30 Sie 2015, 13:15

Witam,

mam problem z moim autkiem (Fiat Punto I 1.2 V16 Sporting, 99r.) - wymieniłem w nim kable, świece (oba na magneti marelli), czujniki, filtr paliwa i ostatecznie sterownik, który pokazywał za wysoką temperaturę. Nowy sterownik pokazuje już prawidłową temperaturę, ale samochód dalej przerywa. Brakuje mi już pomysłu co może być przyczyną ciągłego przerywania.

Dodam, że przerywanie wzmaga się podczas deszczu, śniegu oraz gdy samochód jest odpalony (wtedy dławi się i gaśnie), gdy już złapie prędkość to jedzie normalnie. Problemy są przy ruszaniu, postoju i wolnej jeździe.

Czy ma ktoś pomysł co może być przyczyną?

Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi!
DDKowal
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2009
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Fiat Punto 1.2 16V Sporting
Silnik: 1,. 16V
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • 31 Sie 2015, 08:56

    Opis działu "samochody osobowe" :
    Samochody osobowe na forum to opinie i porady użytkowników, opisy samochodów nowych i używanych, ciekawostki motoryzacyjne itp. Dział ten podzielony jest na fora marek i modeli samochodów osobowych w których każdy z użytkowników forum może wypowiedzieć się na temat danej marki lub zasięgnąć porady.
    [nie dotyczy problemów technicznych]

    Proszę się więc zapoznać z tematyką poszczególnych działów na forum i pisać tematy we właściwych tematycznie działach.
    Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 20285
    Zdjęcia: 1212
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      [2018] Kia Ceed / Ceed SW
      Po prezentacji Hyudnaia i30 pojawił się bliźniak od Kii - Ceed. Największą zmianą według niektórych jest to, że w nazwie nie ma już apostrofa. Paleta silnikowa będzie najprawdopodobniej identyczna z i30 z 1,4T-GDi ...
      Audi SQ5 TDI exclusive concept
      Audi SQ5 TDI, dzięki mocy 230 kW (313 KM), staje się najwytworniejszym modelem serii Q5 i równocześnie pierwszym w historii Audi modelem S z silnikiem diesla. Tę nową serię quattro GmbH cechuje nie tylko dynamika. ...