Punto - centralny zamek wariuje

Punto - centralny zamek wariuje

01 Sie 2010, 21:40

Witam.
Dzisiaj otwierając Punto włączył mi się alarm, wylączylem go i chciałem zamknąć drzwi (z pilota) ale nie reagowały. Teraz mam taką sytuacje, ze mogę zamknąć drzwi kluczykiem, ale z pilota jak zamykam to nic sie nie dzieje, a przy otwieraniu - wszystkie drzwi sie otwieraja i od razu zamykają. Baterie w pilocie są nowe. Alarm działa z tego samego pilota, tylko centralny wariuje. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pozdrawiam.
kiler69
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: Punto - centralny zamek wariuje

02 Sie 2010, 20:29

Zobacz czujniki co masz w drzwiach od światełka w kabinie te w słupkach pewnie nie ma styku i jeszcze od maski masz zamontowany a tam lubi się kabelek urywać może spadł lub zaśniedział..
rafi195
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: małopolska

03 Sie 2010, 11:32

Już jest ok. Pokręciłem troche kluczykiem w zamkach z jednej i z drugiej strony i jest dobrze. Nie wiem co mu było... :wink:
kiler69
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

03 Sie 2010, 15:18

Jak się to powtórzy, to dobrze by było spróbować wyregulować cięgna w drzwiach kierowcy, jeżeli masz tam siłownik master.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb
    Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC), wystawi w legendarnym wyścigu górskim Pikes Peak International Hill Climb dwa samochody z napędem elektrycznym (EV). MMC spróbuje wygrać wyścig w kategorii samochodów ...
    Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą
    Pomimo tego, że zmęczenie lub zaśnięcie za kierownicą zajmuje w statystykach policyjnych w Polsce i na świecie dalekie miejsca w klasyfikacji przyczyn wypadków, to szacuje się, że w rzeczywistości stanowi istotną przyczynę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005