Problem z odpalaniem Renault LagunaII

Problem z odpalaniem Renault LagunaII

02 Sie 2010, 22:48

Witam posiadam Lagune 2, 3.0 v6 i zrobiłem głupi bład mianowicie miałem wyjety akumulator a chciałem zamknąc auto pilotem wiec podpiełem w tym celu kable z innego auta, w rezultacie pomyliłem bieguny czyli plus na minus minus na plus. rezultat taki że jak wkładam krte to w aucie automatyczie włacza sie rozrusznik i cały czas kreci silnikiem auto odpala a rozrusznik nadal kreci, gdy wcisne przycisk start/stop to gasnie dowiedziełem sie że za to jest odpowiedzialny "przekaznik rozrusznika" tylko niewiem gdzie on sie znajduje, wiec prosił bym bardzo o podpowiedz gdzie umieszczony jest ten przekaznik.
artur
nikilauda
Nowicjusz

Miejscowość: trzebnica

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...
    Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta
    Najniższym spalaniem może poszczycić się Seat Leon z 1,6-litrowym silnikiem Diesla o mocy 115 KM i pięciobiegową, manualną skrzynią biegów. W mieście wynosi ono 4,6–4,7 l/100 km, w trasie 3,8–4,0 l/100 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI