PZU Pomoc

Re: PZU Pomoc

17 Lis 2009, 21:11

Tak ta karta obejmuje teraz auta do 13 lat , wcześniej było do 10. Myślę że 13 lat rozsądnie wielu ludzi ma mniej więcej auto w takim wieku.
griff
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

18 Lis 2009, 15:38

Witam,

polecam nowa strone..
REKLAMA
pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez piotrusu, 19 Lis 2009, 23:30, edytowano w sumie 1 raz
piotrusu
Nowicjusz

Miejscowość: jibbhi

19 Lis 2009, 18:14

Hymm... , no tak i niby co jest na tej stronie :P , nie lubię nie opisanych nie znanych linków ;) . A co do ubezpieczenia się to czytałem o tym że OC będzie podniesione o 20% chyba do końca grudnia jak mówią plotki :P , szkoda że nie ma ujednoliconej ceny OC dla wszystkich, chociaż i tak jak firma nie jest solidna i zorganizowana to nic by nie dało.
griff
Początkujący
Awatar użytkownika

20 Lis 2009, 17:28

No ciekawe jak sobie poradzą te wszystkie directy :) Bo myślę, ze w PZU to mało się zmieni.
gabii
Nowicjusz

Miejscowość: Podlaskie

22 Lis 2009, 13:46

W PZU jak i w pozostałych firmach ubezpieczeniowych będzie to zmienione na tej samej zasadzie bo będzie to ogólny Unijny nakaz. Zdarzył wam się tak a propos kiedyś jakiś wypadek / kolizja za granicą ?
griff
Początkujący
Awatar użytkownika

24 Lis 2009, 23:55

Poczytałam o tej karcie, ciekawa rzecz. Zwłaszcza dla kobiet :)
A co do podwyżek to też się zastanawiam jak to wpłynie na rynek firm
kropek
Nowicjusz

Miejscowość: z kartki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny
    Audi e-tron Trzecie. W Los Angeles, światowej stolicy filmu, na odbywającej się tam wystawie motoryzacyjnej cztery pierścienie przedstawiają nową gwiazdę. Zobaczyć tu można przygotowane specjalnie na to wydarzenie auto koncepcyjne ...
    Europejscy kierowcy chcą nadal prowadzić swoje samochody Europejscy kierowcy chcą nadal prowadzić swoje samochody
    Jak wynika z przeprowadzonego ostatnio dużego badania opinii konsumenckiej, którego treść Mazda podała do wiadomości publicznej, dwóch na trzech europejskich kierowców chce zachować możliwość samodzielnego ...

• Re: PZU Pomoc

25 Lis 2009, 15:51

Mam problem z Vatem 25 . dostałem odmowe. umowa jest z francuzem a kupywałem od handlarza w polsce. Co mam zrobic??
    Łukasz06
    Łukasz06
    Nowicjusz

Miejscowość: Jelenia Góra

25 Lis 2009, 18:15

Pismem wysłanym pocztą albo e mialem czy telefonicznie zerwać umowę i to wszystko :P w naszych porządnych towarzystwach ubezpieczeniowych wszystkie 3 opcje są dostępne.
    griff
    Początkujący
    Awatar użytkownika

03 Gru 2009, 22:02

Choć umowy lepiej zrywać telefonicznie, niż listownie. Bo choćby nie wiem jak dobre TU, poczta zawsze może nawalić
    kropek
    Nowicjusz

04 Gru 2009, 08:34

Teraz nie ma problemu, prze infolinie można wszystko załatwić, chociaż ciekawe czy nie ma takiej opcji online na stronie?
    gabii
    Nowicjusz

07 Gru 2009, 21:01

Sama karta jest ciekawą opcją i nawet nie tyle dla kobiet co również dla męzczyzn, szczególnie tych leniwszych albo mniej uzdolnionych motoryzacyjnie :)
    kingiko
    Początkujący

Miejscowość: warszawa

08 Gru 2009, 08:33

A to myślisz, że trzeba mieć szczególne zdolności aby znaleźć się raptem w rowie? :)
    Chyba każdy kierowca korzystał kiedyś z holowania i wie ile to kosztuje :)
    gabii
    Nowicjusz

08 Gru 2009, 22:02

Oj tak, na holowanie zdarzyło mi się wydać majątek. Czyli z tą kartą będzie za free, tak?
    kropek
    Nowicjusz

10 Gru 2009, 00:32

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem ubezpieczeń i chciał by coś więcej o tym poczytać to polecam artykuł :

"PZU znów okazał się bezkonkurencyjny w rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych przeprowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita. Najtańsze ubezpieczenie OC, AC i pakiet ubezpieczeń dla nowych samochodów sprawiły, że oferta PZU została oceniona najwyżej.

„PZU ma najbardziej atrakcyjne cenowo zarówno OC jaki i autocasco dla nowych pojazdów (…) W porównaniu z 2008 rokiem potaniały ubezpieczenia nowych samochodów w PZU” – czytamy w dodatku Moje Pieniądze do dziennika Rzeczpospolita. W zestawieniu przygotowanym przez dziennikarzy oferta PZU trzykrotnie wyprzedziła silnie w ostatnim czasie reklamowane w mediach propozycje produktowe AXA, Link4 i mBank.

- Cieszy nas wysokie miejsce w rankingu. Zaawansowana polityka cenowa, jaką obecnie prowadzimy powoduje, że niemal wszystkim klientom jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ubezpieczenie samochodu – mówi Katarzyna Lewandowska, Dyrektor ds. Produktów Komunikacyjnych PZU. I dodaje – Pamiętajmy przy tym, że poza najniższą ceną PZU oferuje także liczne udogodnienia, np. PZU Pomoc. Skala działania oraz doświadczenie w rozpoznaniu potrzeb polskich kierowców pozwalają nam zaoferować dobry produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Podczas kiedy inni ubezpieczyciele rozważają podniesienie cen ubezpieczeń komunikacyjnych, PZU nie planuje w najbliższym czasie zmian. Już w grudniu klienci PZU otrzymają ubezpieczenie OC o podwójnej ochronie, bo z dwukrotnie wyższymi sumami gwarancyjnymi, ale za te samą cenę, co dotychczas. Co więcej, PZU oferuje klientom bardzo dogodne warunki ubezpieczenia OC, np. w promocji Lepsza Cena.

Ubezpieczenia komunikacyjne pozostają od wielu lat głównymi produktami ubezpieczeniowymi oferowanymi przez PZU SA klientom indywidualnym."

źródło: PZU
    Ostatnio edytowany przez griff, 01 Cze 2010, 19:10, edytowano w sumie 1 raz
    griff
    Początkujący
    Awatar użytkownika

10 Gru 2009, 08:11

kropek napisał(a):Oj tak, na holowanie zdarzyło mi się wydać majątek. Czyli z tą kartą będzie za free, tak?

Tak, tylko że to działa do 150 km, liczonych od miejsca zatrzymania pojazdu do
    miejsca docelowego. Cos tak...
    gabii
    Nowicjusz