Radio CDI KD 7308 Problem z USB?

Radio CDI KD 7308 Problem z USB?

04 Gru 2013, 19:51

Witam, dzisiaj przyszło do mnie NOWE radio CDI Kd 7308. Po zdemontowaniu starego radia w mojej skodzie podłączyłem nowe, niby wszystko ładnie działa prócz tego że nie odtwarza muzyki z pendriva i z karty SD . Czyta pendriva i karte i po około 15 sek wyskakuje ERROR 06. Płyty CD działa bez zarzutu tak samo jak wszystkie stacje radiowe. Jeśli ktoś coś wie na ten temat prosze o pomoc Panowie.
Pawel94
Obserwowany

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Skoda octavia SR
Silnik: 1.6 102 km
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood
    Wielokrotnie nagradzany Nissan LEAF pobił kolejne rekordy. Nissan LEAF ustanowił rekord na dystansie 1,6 km, jadąc tyłem. Nissan LEAF najszybszym samochodem na dystansie 1 mili na wstecznym. Rekord ustanowiony podczas Goodwood ...

•  
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      GER 4x4 offroad
      Porsche 911 Carrrera 2
      BMW X6 z tyłu