Radio CDI KD 7308 Problem z USB?

Radio CDI KD 7308 Problem z USB?

04 Gru 2013, 18:51

Witam, dzisiaj przyszło do mnie NOWE radio CDI Kd 7308. Po zdemontowaniu starego radia w mojej skodzie podłączyłem nowe, niby wszystko ładnie działa prócz tego że nie odtwarza muzyki z pendriva i z karty SD . Czyta pendriva i karte i po około 15 sek wyskakuje ERROR 06. Płyty CD działa bez zarzutu tak samo jak wszystkie stacje radiowe. Jeśli ktoś coś wie na ten temat prosze o pomoc Panowie.
Pawel94
Obserwowany

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Skoda octavia SR
Silnik: 1.6 102 km
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa
    Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa – Toyota Sports 800 – kwiecień 1965. Targa top. T-top. Targadach. Różne nazwy, lecz jedno rozwiązanie, które Toyota jako pierwsza firma ...
    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...

•