Radio do 800 zł

25 Cze 2017, 01:58

Witajcie!

Moi drodzy. Ostatnimi czasy zacząłem intensywniej korzystać z mojego samochodu, co za tym idzie potrzebuje dobrego radia z systemem Bluetooth oraz wejściem USB, jak i odtwarzaczem CD.

Dość duża liczba radyjek w internecie powoduje intensywny oczopląs i dezorientację dlatego potrzebuje Waszej pomocy!

Chodzi o radio z dobrym procesorem dźwiękowym, możliwością odtwarzania formatów .wav ewentualnie .aiff (wiem, rzadko spotykany fotmat). Inne szmery bajery typu system DAB, zmiany kolorów, panelu czy sterowanie z kierownicy nie są istotne.

Najbardziej zależy mi na jakości dźwięku, chodzi oczywiście o wbudowane filtry przepustowe i możliwość ich regulacji.
Mile widziany Bluetooth w nowocześniejszym standardzie (chociaż to nie aż tak bardzo istotne).

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc!
szybkiekroki
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 30 10 2010
Auto: Fiat Stilo

25 Cze 2017, 06:59

Za malo kasy jak na radio 2 din dobrej jakosci
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

25 Cze 2017, 09:50

A kto napisał, że to ma być radio 2DIN? Bo nie bardzo rozumiem celu komentowania tematu w przypadku gdy nie ma się nic sensownego do napisania.

Może uściśle. Radio nie ma być multimedialnym kombajnem. Im więcej bajerów tym więcej zakłóceń. Dlatego najlepiej, gdyby było to radio 1DIN.

Pozdrawiam :)
szybkiekroki
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 30 10 2010
Auto: Fiat Stilo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Objaśnienia skrótów motoryzacyjnych
    PPS - Prestige Performance Sedan (mocny silnik, napęd 4x4 [AWD, Haldex lub VCU], osiowe LSD lub VCU, sedan) PPH - Prestige Performance Hatchback (mocny silnik, napęd 4x4 [AWD, Haldex lub VCU], osiowe LSD lub VCU, hatchback) ...