Radio do Punto FL wersja Sound

Radio do Punto FL wersja Sound

09 Kwi 2016, 19:59

Witam. Założyłem konto z myślą prośby o pomoc osób bardziej obeznanych w temacie. Postanowiłem zakupić nowe radio do Punto FL (wersja sound r. 2003) Obecnie w aucie jest seryjny blaupunkt CD + fabryczny zestaw w wersji sound (sub 100 w + bodajże 6 głośników) Obecne radio gra z płyt rewelacyjnie ale potrzebuję coś koniecznie z obsługą AUX/USB jednocześnie nie tracąc na jakości dzwięku .

Mój budżet to 200-300 zł (w gre wchodzą radia używane)
Co polecilibyście na ten budżet żeby to dobrze grało sam znalazłem model ------Blaupunkt MANCHESTER 110, zbiera dobre opinie i jest w miarę tani. Jakieś inne propozycję ?

Pozdrawiam
Baser
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 08 2015
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Punto 2 FL
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla 1966 rok Toyota Corolla 1966 rok
    Toyota Corolla jest modelem przełomowym dla marki. Nie tylko dlatego, że do dziś sprzedano ich ponad 45 milionów na przestrzeni 12 generacji, ale też dlatego, że to ten model spowodował, że Toyota stała się masowym ...
    Aplikacja "Mazda6" dla urządzeń Apple i z systemu Android Aplikacja "Mazda6" dla urządzeń Apple i z systemu Android
    Aplikacja prezentująca najnowszą Mazdę6 dostępna jest już dla użytkowników w Polsce. Umożliwia zapoznanie się z nowym modelem, który ze swoją wspaniałą stylizacją KODO i wysoce wydajną technologią SKYACTIV gotów ...

•