Radio z USB do 600zł???

Radio z USB do 600zł???

26 Paź 2009, 19:56

Poszukuje radyjka do 600zł ... Co do firmy nie mam jakiś super wymagań oprócz ALPINE!!! Radio ma ładnie grać (czysto i z basikiem) , mieć szybko czytające wejście USB ( mam dwa pendrive po 4GB), musi mieć możliwość wyłączenia subwoofera oraz jego regulacje... Co za tym idzie musi mieć wyjścia RCA min. 2 pary ;) ... Interesują mnie za równo nówki jak i używane... Co byście polecili???

W zawodach CA nie startuje :D
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Scenic II ph2/Panda II/Galaxy
Silnik: 1.6/1.2/1.9
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii
    W zeszłym roku projektanci Toyota Australia zyskali światowy rozgłos dzięki koncepcyjnej Toyocie 86 Shooting Brake. Teraz zespół poszedł za ciosem i rozpoczął prace nad samochodem, który w każdym Australijczyku ...
    Schemat kostki ISO - podłączenie przewodów Schemat kostki ISO - podłączenie przewodów
    Jak podłączyć kostkę ISO? Zapewne sporo Was zastanawia się nad tym od czego są poszczególne piny w zespolonej kostce. Postaram się to wyjaśnić i wrzucić schemat (jest on już na forum ale ciężko go w tej chwili znaleźć) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7