Kamerka samochodowa na prezent (do 600zł)

07 Gru 2017, 15:31

Witam,
Na święta chcemy z siostrą kupić tacie kamerkę samochodową, od jakiegoś tygodnia przeglądam strony, czytam, oglądam filmiki i nadal nie umiem się zdecydować, która będzie najlepsza . Nasz budżet to 600zł, jednak możemy go trochę naciągnąć, jeśli droższa kamerka będzie dużo lepsza :) .
Bardzo prosimy o pomoc i polecenie kamerki, która będzie nagrywała dobrze w dzień i w nocy, miała szeroki kąt widzenia i była łatwa do demontażu (kamerka będzie używana w dwóch samochodach, w sprinterze i MLu).

Jak na razie moje typy to:
*DOD IS420W
*DOD LS360W
*TrueCam A7s GPS
*MIO MIVUE C335
*MIO MIVUE 751

Czy którąś z tych kamer odrzuć od razu? Która z nich jest najlepsza, a może są jakieś inne godne uwagi? Bardzo prosimy o pomoc :)
paulinemali
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: nie mam

08 Gru 2017, 10:52

Fajny wybór wideo rejestratorów i kamer samochodowych ma firma [reklama] Polecam ci przejrzeć ofertę ich sklepu. Sam zakupiłem od nich wideo rejestrator do swojego samochodu i jestem z niego bardzo zadowolony.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 19 Gru 2017, 18:42, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
darion
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: alfa romeo

16 Gru 2017, 11:16

Typy modeli całkiem niezłe, ja z kolei dodałbym do listy kamerę którą sam ostatnio dostałem Mikavi PQ3 [reklama] Troszkę lepsze parametry niż np przy MIO, bo ma większy kąt nagrywania 170 stopni, a czasami takie detale mają znaczenie. Jak już masz wydawać 600 zł, to znajdź coś z Wifi, obsługa dużo wygodniejsza, bo po ściągnięciu aplikacji wszystko możesz mieć na telefonie.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 19 Gru 2017, 18:43, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
lotek33
Aktywny
 
Posty: 283
Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Automotive Brand Contest - nagrody dla Renault
    Renault otrzymało 5 nagród w trakcie ceremonii otwarcia Salonu Samochodowego we Frankfurcie w ramach tegorocznej edycji konkursu AUTOMOTIVE BRAND CONTEST. Wyróżnione zostały stylizacje nadwozia modeli Clio, ...