Kamerka samochodowa na prezent (do 600zł)

kamerka samochodowa na prezent (do 600zł)

07 Gru 2017, 15:31

Witam,
Na święta chcemy z siostrą kupić tacie kamerkę samochodową, od jakiegoś tygodnia przeglądam strony, czytam, oglądam filmiki i nadal nie umiem się zdecydować, która będzie najlepsza . Nasz budżet to 600zł, jednak możemy go trochę naciągnąć, jeśli droższa kamerka będzie dużo lepsza :) .
Bardzo prosimy o pomoc i polecenie kamerki, która będzie nagrywała dobrze w dzień i w nocy, miała szeroki kąt widzenia i była łatwa do demontażu (kamerka będzie używana w dwóch samochodach, w sprinterze i MLu).

Jak na razie moje typy to:
*DOD IS420W
*DOD LS360W
*TrueCam A7s GPS
*MIO MIVUE C335
*MIO MIVUE 751

Czy którąś z tych kamer odrzuć od razu? Która z nich jest najlepsza, a może są jakieś inne godne uwagi? Bardzo prosimy o pomoc :)
paulinemali
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: kamerka samochodowa na prezent (do 600zł)

08 Gru 2017, 10:52

Fajny wybór wideo rejestratorów i kamer samochodowych ma firma [reklama] Polecam ci przejrzeć ofertę ich sklepu. Sam zakupiłem od nich wideo rejestrator do swojego samochodu i jestem z niego bardzo zadowolony.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 19 Gru 2017, 18:42, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
darion
Nowicjusz

Auto: alfa romeo

Re: kamerka samochodowa na prezent (do 600zł)

16 Gru 2017, 11:16

Typy modeli całkiem niezłe, ja z kolei dodałbym do listy kamerę którą sam ostatnio dostałem Mikavi PQ3 [reklama] Troszkę lepsze parametry niż np przy MIO, bo ma większy kąt nagrywania 170 stopni, a czasami takie detale mają znaczenie. Jak już masz wydawać 600 zł, to znajdź coś z Wifi, obsługa dużo wygodniejsza, bo po ściągnięciu aplikacji wszystko możesz mieć na telefonie.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 19 Gru 2017, 18:43, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
lotek33
Początkujący

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością
    Odcinkowy pomiar prędkości to jeden ze skutecznych sposobów na to, by skłonić kierowców do jazdy z przepisową prędkością. W Polsce system kamer monitorujących średnią prędkość działa od 2015 roku. Z badań przeprowadzonych ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•