Radiowozy

19 Lut 2008, 19:33

Cz radiowozy są tuningowane, czy tez mają normalne fabryczne osiągi :D
NOD32
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Małopolska

19 Lut 2008, 20:48

Polonezy policjantów są wyposarzone w silniki od Rovera. Dają one dużo lepsze osiągi. Poza tym mają standardowo produkowane Polonezy 1.6 ale to rzadkość.
sebo2310
Początkujący
 
Posty: 61
Miejscowość: WPN

20 Lut 2008, 00:00

Ja słyszałem nie wiem czy to prawda, że radiowozy maja podrasowywane silniczki.
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

20 Lut 2008, 09:32

Ja również słyszałem że mają podrasowane silniki . Po Krakowie podobno jeździ Audi 2,7 BiTurbo .
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko

20 Lut 2008, 12:01

Te nieoznakowane to chyba mają bo po Warszawie jeździ Srebrny Opel Vectra i jest podrasowany... Wiem to z doświadczenia :)
sebo2310
Początkujący
 
Posty: 61
Miejscowość: WPN

20 Lut 2008, 14:29

Prawdę mówiac takie poldek musi miec coś tam w sobie :) wkońcu jakby jechał na pościg większośc z nowych aut uciekłoby mu bez problemu :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

20 Lut 2008, 17:16

Polonezy oznakowane mają silniki Rovera 1.4 16V (103 KM-76kw) a nieoznakowane mają standardy, czyli 1.6 GLI (wtrysk jednopunktowy), GLE oraz GSi (wtrysk wielopunktowy). Jechałem takim nawet hehe ;) ale za wygodnie to nie mają w środku
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny
 
Posty: 480
Miejscowość: WPN

20 Lut 2008, 23:51

Czyli lepiej uciekać tajniakom :) w poldkach :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

21 Lut 2008, 08:13

Hehe :D może lepiej tylko najpierw trzeba ich rozpoznać :)
sebo2310
Początkujący
 
Posty: 61
Miejscowość: WPN

21 Lut 2008, 09:31

Ja słyszałem też że pod mache policyjnych poldów wrzucali 2.0 ze sierki
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

21 Lut 2008, 23:48

arek_89 napisał(a):Ja słyszałem też że pod mache policyjnych poldów wrzucali 2.0 ze sierki


Były wrzucane 2.0 ale Fiatowskie, lata temu.... Miały takiego kopa, że po paru pościgach z tylnego mostu już nic nie zostawało...
DFireCrow
 

23 Lut 2008, 15:09

sebo2310 napisał(a):Te nieoznakowane to chyba mają bo po Warszawie jeździ Srebrny Opel Vectra i jest podrasowany... Wiem to z doświadczenia :)
Po czym poznać z daleka taki nieoznakowany radiowóz.
NOD32
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Małopolska

23 Lut 2008, 18:08

NOD32 napisał(a):Po czym poznać z daleka taki nieoznakowany radiowóz.


To, czy radiowóz jest nieoznakowany, to ciężko poznać. Najlepiej jak Ci zagrają kogutem, to wiadomo. A jak masz radio CB to większość kierowców TIRów wie które to są nieoznakowane.
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny
 
Posty: 480
Miejscowość: WPN

24 Lut 2008, 16:16

Smakoszek napisał(a):
NOD32 napisał(a):Po czym poznać z daleka taki nieoznakowany radiowóz.


To, czy radiowóz jest nieoznakowany, to ciężko poznać. Najlepiej jak Ci zagrają kogutem, to wiadomo. A jak masz radio CB to większość kierowców TIRów wie które to są nieoznakowane.



u mnie w mieście mają teraz nówki KIA SHUMA chyba... w kombi. a stare są już nieoznakowane i ganiają jako cywile... :D trzepią że aż echo idzie! niedawno dostali 3 x Ford Mondeo poprzedniej generacji (podrasowane - hehe, nawet wydech - co za dźwięk i... odejście :D). co do poznawania tajniaków to o u mnie ganiają zielonymi poldkami, 1.6i na rejestracjach WO 00000... jak jedziesz i ktoś do ciebie z tyłu dojedzie i tak jakiś kawałek drogi jedzie, nie wyprzedza to znak że może to być tajniak. w tym czasie co jadą to nagrywają Ciebie i obserwują jak jedziesz. jeżeli ok to w końcu wyprzedzą i pojadą a jeżeli nie to wyprzedza albo i nie i Cię zatrzymają... pokazując nagranie. kamera jest ukryta, że nie masz szans jej zobaczyć jadąc samochodem (jest ukryta za atrapą).


pozdro.
andrzej.
Fiat Siena 1999 r., 1.2 75 KM PB/LPG
andrzejau
Początkujący
 
Posty: 106
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

20 Mar 2008, 23:53

Po czym poznać z daleka taki nieoznakowany radiowóz.


mają dużo anten na dachu
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław