Nieoznakowane radiowozy - Toyota Corolla

12 Sie 2020, 15:09

Już niedługo bo od grudnia Policja otrzyma wygrane w przetargu samochody Marki Toyota Corolla. Blisko 90 sztuk trafi na ulice całej Polski takich samochodów które będą wyposażone w silniki benzynowe o pojemności 1.6 litra i będą miały bogate wyposażenie.

W przetargu startowały również takie samochody jak Skoda Octavia 1.6 TSI, BMW 318i czy Kia XCeed 1.6 T-GDI ale oferta Toyoty okazała się o kilkadziesiąt tysięcy na egzemplarzy korzystniejsza.

Ciekawe w jakich kolorach będą jeździły te nieoznakowane samochody?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9766
Zdjęcia: 34

06 Lis 2021, 22:01

Śmiesznie będzie policja wyglądała w Corollach, to będzie niecodzienny widok :happy:
fynooh
Nowicjusz
 
Posty: 26

07 Lis 2021, 10:10

Już nimi jeżdżą widziałem raz lub dwa na własne oczy :) tylko to były radiowozy oznakowane. Ja wiem czy wyglądają śmiesznie? Raczej normalnie.

Co do koloru to są one srebrne chyba, że zostały w całości oklejone i w rzeczywistości jest to inny kolor nadwozia.

Widział ktoś nieoznakowaną Corollę w Policji?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9766
Zdjęcia: 34

09 Lis 2021, 13:27

Rokiko napisał(a):Widział ktoś nieoznakowaną Corollę w Policji?

Zapewne są-wszystko zależy od tego do jakich wydziałów trafiają.Są wydziały w Policji czy innych podobnych,do których trafia cała gama aut która absolutnie nie może i nigdy nie będzie kojarzyć się z jakąkolwiek służbą. :D
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 188
Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: 2.0.20VT-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997