Rejestarcja auta po nauce jazdy - dodatkowe zaswiadczenie

Rejestarcja auta po nauce jazdy - dodatkowe zaswiadczenie

17 Sie 2012, 19:05

Witam
Kupilem auto po nauce jazdy (L-ce) i dzis jak przyszedlem po odbior twardego dowodu rejestracyjnego koles w urzedzie powiedzial ze musze jeszcze doniesc jakeis zaswiadczenie ze auto nie jest juz przystosowane (jezdzi ) w nauce jazdy (zaswiadzcenie z od diagnosty gdzie sie robi przeglad). Oczywiscie przy przerejstrowaniu paniusia o tym nie wspomniala :(. Zdiwilo mnie to troche iale podjechalem do najblizszej stacji obslugi pojzdow i zapytalem sie o takie zaswiadczenie. Koles nie bardzo wiedzial na pocztku o jakie zaswiadczenie chodzi ale po rozmowie z kims powiedzial ze moze przygotowac takie zaswiadczenie na poniedzialem - koszt 150 zl.
Czy wam przy rejestrowaniu tez o takei zaswiadczenie prosili? Przeciez koles ktory prowadzil te nauke jazdy juz chyba je wyrestrowal - czy moze diagnosta sprawdza czy nie ma dodatkowych pedal etc?
Za tydzien konczy mi sie przeglad wiec zalezy mi na odpowiedzi
Dziekuje
kolo1212
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1990

Re: Rejestarcja auta po nauce jazdy - dodatkowe zaswiadczeni

18 Sie 2012, 11:59

kolo1212 napisał(a): Przeciez koles ktory prowadzil te nauke jazdy juz chyba je wyrestrowal -

Masz przeciez KP i jezeli poprzedni właściciel zlikwidował "L" to fakt ten musi być tam wpisany...
kolo1212 napisał(a):Czy wam przy rejestrowaniu tez o takei zaswiadczenie prosili?

Oczywiście ze musisz takie zaświadczenie przedstawić w WK bo inaczej pojazd jest dalej traktowany jako "L"...
Ja osobiście jak robię OBT takiego samochodu i klient zyczy sobie likwidacji "L" ,"GAZ" ...itp to nie pobieramy dodatkowej opłaty.... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gdy kierowca patrzy, ale nie widzi Gdy kierowca patrzy, ale nie widzi
    Kierowcy, którzy spowodowali wypadek z udziałem motocyklisty czy rowerzysty, niekiedy tłumaczą, że po prostu nie zauważyli dwukołowego pojazdu. Czy to tylko kiepska wymówka? Okazuje się, że nie zawsze. Jednym ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009