Rejestracja/OC/przegląd

Re: Rejestracja/OC/przegląd

22 Lis 2011, 20:20

Poprzedni właściciel powiedział mi, że wpłacił 2 ratę.
Ubezpieczony był w Hestii, ale nie ma jej filii w mojej miejscowości, więc pozostaje przeprowadzić rekalkulacje telefonicznie?
Gorthin
Nowicjusz

Re: Rejestracja/OC/przegląd

29 Lis 2011, 17:35

Ok już wszystko ogarnąłem.
Teraz został tylko wybór ubezpieczyciela. Może pomóc ktoś obeznany w temacie.

Mianowicie, który ubezpieczyciel proponuje najlepsze warunki dla kierowcy w wieku 23 lat, 6lat prawko. Auto Opel Manta 1980r. Pojemność 1979cm3.

Byłem tylko w Warcie. Koleś powiedział mi, że przepisy się pozmieniały i już robienie współwłaściciela z kogoś kto ma zniżki, nie obniża ogólnej ceny OC? No chyba, że sam by to auto wziął? No i że już nie odziedzicza się zniżek po współwłaścicielu. Prawda to czy coś źle zrozumiałem.
Gorthin
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Zielony Pociąg" Audi, napędzany energią z odzysku
    Koncern Audi rozwinął "zielony dywan", premier Badenii – Wirtembergii Winfried Kretschmann, dokonał otwarcia pierwszego odcinka kolejowego, służącego Audi do transportu towarowego, nie zanieczyszczającego środowiska ...
    Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy
    Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje. Oto systemy, które dbają o bezpieczeństwo kierowcy. ...

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      S2020005