Rejestracja samochodu. Czy trzeba?

Rejestracja samochodu. Czy trzeba?

16 Sty 2018, 07:55

Witam. Czy musze przerejestrować samochód kupiony w październiku na śląskich numerach mieszkając na Mazowszu mając ważny przegląd i ważne OC?
Kamil1916
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 02 2017
Auto: Opel

Re: Rejestracja samochodu. Czy trzeba?

16 Sty 2018, 09:26

Pownieneś to zamieścić w dziale "przepisy drogowe"
Co do Twojego pytanie insnieje zapis że każdy ma obowiązek przerejestrować auto w czasie 30 dni od kupna lecz za nieprzerejestrowanie nie ma żadnych kar czy innych konsekwencji. Ludzie jezdza po kilka lat nieprzerejestrowanymi autami i dopóki nie muszą to nie rejestrują
Jeep Grand Cherokee by Kao https://www.forumsamochodowe.pl/nowy-nabytek-kao-jeep-grand-cherokee-vt103201.htm

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna

Re: Rejestracja samochodu. Czy trzeba?

16 Sty 2018, 12:39

Kamil1916 napisał(a):Czy musze przerejestrować samochód kupiony w październiku na śląskich numerach mieszkając na Mazowszu mając ważny przegląd i ważne OC?
Niby nie ale
Kao napisał(a):insnieje zapis że każdy ma obowiązek przerejestrować auto w czasie 30 dni od kupna
Jezeli trafisz na słuzbiste-"smerfa"to DR moze wylądowac na biurku WK który go wydal... :!:Taką uwagę masz zamieszczoną w DR...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...
    BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari 458 Spider, żółty kolor
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      Wyścig żużlowy, J.Hampel
      Mercedes Benz f700