Remontować czy kupić do 4 tys?

Remontować czy kupić do 4 tys?

27 Gru 2016, 09:25

Jakiś czas temu zakupiłem skodę felicie z zamiarem posiadania taniego wozidła na jakiś rok możliwie bez dokładania do niego.

Niestety w pół roku musiałem wymienić układ chłodzenia, regenerować alternator (2 razy), spawać tłumik, o drobnostkach typu pasek klinowy nie wspominam. Z racji tego, że było to moje pierwsze auto i kiepsko sprawdziłem przy zakupie w kolejce stoją już dalsze wydatki.

Zastanawiam się czy jest sens dalszego inwestowania w auto, które nie ma opinii bardzo trwałego. Z drugiej strony szkoda już zainwestowanych pieniędzy. Co myślicie - lepiej inwestować w felicię, czy poszukać auta w dobrym stanie w przekroju 3-4 tys. (głównie na trasy, w miarę wygodny dla 4 osób, nie za duży silnik, żeby nie spalił za dużo i oc nie za wysokie). Okolice Poznania.

Co myślicie o takim Baleno: [link wygasł]
filip555
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Remontować czy kupić do 4 tys?

27 Gru 2016, 11:33

Suzuki baleno nie jest zła opcją, obejrzyj je tylko sprawdź go dokładnie zwłaszcza pod kątem blacharskim bo jak to japoniec lubi rdzewieć.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

27 Gru 2016, 15:36

Obejrzyj bo ładnie wygląda.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

28 Gru 2016, 11:39

Czyli idziecie w stronę przynajmniej obejrzenia czegoś i porównania stanu?

Co myślicie o poniższych:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
filip555
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie
    Nissan LEAF, samochód ze stuprocentowym napędem elektrycznym, przekroczył kolejny historyczny próg dzięki sprzedaży 50 000 egzemplarzy, wzmacniając w ten sposób swoją pozycję lidera sprzedaży wśród ...
    Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport