Renault Clio 1 - rozrusznik

Renault Clio 1 - rozrusznik

14 Paź 2010, 19:27

Witam,
Mam problem z rozrusznikiem.
Czy łatwo wykręcić i wymienić w nim szczotki. :?:
Istnieje jeszcze coś takiego, jak tulejka środkowania. Jak ją zaznaczyć, aby mógł włożyć go z powrotem
theggdag
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

Re: Renault Clio 1 - rozrusznik

16 Paź 2010, 10:39

Ale co się dzieje?!Strzela i nie zapina koła(wieńca), tak?!Jeśli tak ,to najpierw podłącz inny akumulator,ja też myślałem,że rozrusznik mi siada,najpierw jednak podłączyłem inne Aku i rozrusznik zaczął aż gwizdać,kręci jak diabli! :grin: :shock:

[ Dodano: 16 Październik 2010, 10:42 ]
Jeśli jednak ,okaże się,że rzeczywiście do wymiany masz środek(kupujesz cały komplet),to taniej jest kupić rozrusznik cały.Ja oglądałem ofertę nowiutkich rozruszników na Allegro,firma z Rzeszowa,sto -kilkadziesiąt złotych.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Mistra - prototyp przeznaczony na rynek chiński Hyundai Mistra - prototyp przeznaczony na rynek chiński
    Model koncepcyjny Mistra, najnowsza propozycja marki przygotowana specjalnie z myślą o chińskim rynku, debiutuje w Szanghaju podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej (2013 Shanghai International Automobile Industry ...
    Toyota Corolla AE86 Toyota Corolla AE86 "Hachi-Roku" (1983–1987)
    To najsłynniejsza, kultowa odmiana. Uwieczniono ją nawet w japońskiej mandze, a następnie w serialu anime, "Initial D". To historia młodego chłopaka, który przeżywa swoje przygody za kierownicą tylnonapędowego modelu ...

•  
    • Strefa Ciszy, zabudowa Car Audio, 3
      Rodzina MINI John Cooper Works
      Samochody zdalnie sterowane
      GTP Light