Renault Clio I Ssanie

Renault Clio I Ssanie

01 Lis 2012, 13:03

Witam ,

Nie wiem czy w dobry dziale umieściłem ten temat ale mam pytaniee odnoszące się silnika.
Kupiłem nie dawno samochód i stoi on na polu całymi dniami wiadomo zima się zaczyna i silnik jest bardzo zimny. Dojeżdzam na krótkie dystanse i auto pali mi jakies 15 l na 100 gdy wczesniej było to 8 l . Da się jakoś pomoc silnikowi się rozgrzać czytałem ,że można troche przytkać rurę od powietrza ale u mnie ona jest schowana trudno dostępna. I mam czekać aż auto zejdzie z ssanie i dopiero jechać czy można odrazu ? Doradzi ktoś coś ?
ghosst
Obserwowany

Auto: Renault Clio I
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

Re: Renault Clio I Ssanie

05 Lis 2012, 09:03

A jak z czujnikiem temperatury?? może już niedomaga??
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai ix35 – samochód stworzony z myślą o Europejczykach Hyundai ix35 – samochód stworzony z myślą o Europejczykach
    Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcie nowego modelu ix35, jeszcze przed światową premierą na targach motoryzacyjnych w Genewie. Po trzech latach od premiery, pierwszy model ix35, zastąpi nowa, bardziej wydajna i zaawansowana ...
    Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004) Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
    Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda