Renault Kangoo 1,5 DCI 2006r.

Renault Kangoo 1,5 DCI 2006r.

27 Gru 2010, 21:53

Witam serdecznie, od niedawna jestem posiadaczem Renault Kangoo 1,5 DCI 06r (blaszak), samochód kupiłem do firmy ale mniejsza o to. Borykam się z problemem montażu przednich głośników. Mianowicie, kupione głośniki są wymiarów takich jakie powinny być do tego samochodu, lecz spód głośnika nie mieści się obwodem ponieważ zawadza o plastik, który wydaje się być jakimś dystansem. Pytanie z mojej strony jest takie, Czy ktoś z forumowiczów spotkał się z montażem głośników w tych autach, czy chociaż ma jakieś informacje na ten temat? Nie chciał bym rozkręcać deski by później okazało się że było to niepotrzebne :/

Z góry dziękuję za pomocne rady oraz informacje.

Pozdrawiam.

A

[ Dodano: 28 Grudzień 2010, 13:10 ]
Witam ponownie, czekając na jaką kolwiek odpowiedź nie mogłem się pohamować i rozkręciłem deskę :) Okazało się że trzeba podcinać z obu stron plastik, tak aby wpasować poprawnie głośnik. W takim razie biorę ołówek i nóż do cięcia plastiku, mam nadzieję że efekt końcowy będzie zadowalający :)
Kapitan_Bomba
Nowicjusz

Miejscowość: Tarczyn

Re: Ford Mondeo 1,8 - 2001r.

29 Gru 2010, 00:26

Szukam kodu do 6000DE seria M014091
slawko
SlawkoRowski
Nowicjusz

Miejscowość: Police
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mazda CX-5 samochodem roku w Japonii Mazda CX-5 samochodem roku w Japonii
    Mazda CX-5 otrzymała tytuł Samochód Roku 2012-2013 w Japonii. 29 listopada br. Japoński Komitet Samochodu Roku ogłosił wyniki głosowania. CX-5 to pierwszy model Mazdy wyposażony w pełną gamę technologii SKYACTIV, w ...
    Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rodzinny autobus - camper
      Dodge Challenger
      BMW E30 seria 3
      Jazda na motorze siedząc tyłem do kierunku jazdy, 2