Renault Laguna 2. Telepanie podczas szybszej jazdy.

Renault Laguna 2. Telepanie podczas szybszej jazdy.

17 Lip 2019, 08:52

Witam
Mój problem dotyczy momentu w którym moja laguna 2 osiąga prędkość 60 km/h ( im większa prędkość tym jest coraz głośniej i gorzej), ponieważ w tym momencie od spodu od strony kierowcy słychać i czuć telepanie, uderzanie, tak jajkbym miał jajko w oponie. Opony jak i koła są nowe, zostały zmienione łożyska lecz efektów nie ma. Proszę o jakieś porady z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
adi17adi
Obserwowany

• Re: Renault laguna 2. Telepanie podczas szybszej jazdy.

17 Lip 2019, 09:47

adi17adi napisał(a):Opony jak i koła są nowe, zostały zmienione łożyska lecz efektów nie ma
    Rozumiem że felgi i opony zostały dokładnie sprawdzone pod względem ewentualnych uszkodzeń i na koniec dobrze wyważone?
    adi17adi napisał(a):ponieważ w tym momencie od spodu od strony kierowcy słychać i czuć telepanie, uderzanie,
    Do sprawdzenia przeguby i półoś od strony kierowcy.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
    Auto: Nie mam

Re: Renault Laguna 2. Telepanie podczas szybszej jazdy.

17 Lip 2019, 09:50

Tak tak z oponami i felgami wszystko wporządku
    adi17adi
    Obserwowany

Re: Renault Laguna 2. Telepanie podczas szybszej jazdy.

17 Lip 2019, 15:01

adi17adi napisał(a):Tak tak z oponami i felgami wszystko wporządku
    Sprawdź zatem to co opisałem wyżej jeżeli ten problem pojawia się tak jak wspomniałeś wyżej musi być związany z układem napędowym.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
    Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla 1966 rok Toyota Corolla 1966 rok
    Toyota Corolla jest modelem przełomowym dla marki. Nie tylko dlatego, że do dziś sprzedano ich ponad 45 milionów na przestrzeni 12 generacji, ale też dlatego, że to ten model spowodował, że Toyota stała się masowym ...
    ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej
    Opel powrócił do sportu motorowego w listopadzie 2012 roku, dzięki Modelowi ADAM "Cup". Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to okazja do zaprezentowania kolejnego osiągnięcia firmy - nowej studyjnej wersji powstałej ...

•  
    • Warto przeczytać