Renault Laguna II

Renault Laguna II

09 Cze 2010, 16:09

witam,

aż do wczoraj jeździłam renault laguna II, aż nagle stanęła na drodze i ani rusz...
diagnoza mechanika jest taka: jakaś blacha, kamień (?) wpadła pod maskę przestawiając o kilka zębów pasek rozrządu, wszystko jest pokrzywione i do wymiany - oczywiście jeszcze dokładnie nie wiem co bo czekam na szczegółową diagnozę problemu.

zastanawiam się jednak czy to możliwe..? jechałam z prędkością ok 30 km/h, droga co prawda nie była pierwszej jakości, ale które są... w żadne dziury celowo nie wjeżdżam i po żwirowanych drogach też nie jeżdże. zastanawiam się czy mechanik nie pofolgował sobie za bardzo...

bardzo proszę o Wasze opinie na ten temat

pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez Dagmara86, 10 Cze 2010, 07:53, edytowano w sumie 1 raz
Dagmara
Dagmara86
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Renault Laguna II

10 Cze 2010, 07:54

Żeby kamień dostał się pod pasek rozrządu, to troszkę naciągana sprawa. Co do blachy, to zalezy skąd się tam wzięła. Z zewnątrz, to raczej małoprawdopodobne. Bo jak by się tam dostała? Rozrząd jest przecież osłonęty...
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus RX L - 7-miejscowy SUV klasy premium Lexus RX L - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Model RX dwie dekady temu zainicjował zupełnie nowy segment luksusowych SUV-ów i od tej pory jest jednym z najpopularniejszych modeli Lexusa na całym świecie. Jego najnowsza generacja w odmianie L jest o 11 cm dłuższa ...
    Jak jeździć bezpiecznie samochodem w nocy? Jak jeździć bezpiecznie samochodem w nocy?
    Jazda samochodem w nocy jest wyzwaniem nawet dla doświadczonych kierowców. Oprócz ograniczonego pola widzenia, kierowca musi poradzić sobie ze zmęczeniem, sennością oraz oślepiającymi światłami innych samochodów ...

•