Renault Laguna III Coupe czy warto za taką cenę?

Renault Laguna III Coupe czy warto za taką cenę?

28 Paź 2010, 12:03

Powiem szczerze, że najbardziej kusi mnie niski przebieg i bogate wyposażenie, ale nie chcę się naciąć. Ta wersja jest chyba tutaj najtańsza, ale od lat nie byłem na giełdzie i zastanawiam się czy nie da się znaleźć taniej, może któryś bywalec targów motoryzacyjnych i giełdy rzuci subiektywną wycenę. Całość ogłoszenia jest tutaj:
http://www.dabrowscy.pl/cars/list/page=3
kamil_udreka
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Renault Laguna III Coupe czy warto za taką cenę?

28 Paź 2010, 12:14

Poszukaj na allegro takich modeli. Znalazłem kilka tańszych:

[link wygasł]

[link wygasł]
Ignorance is bliss...
pinio124
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Opel Astra III
Silnik: 1.7 CDTi 100 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi
    Program racjonalizatorski Audi, prowadzony po raz kolejny w roku 2012, dał impuls do wprowadzenia licznych rozwiązań usprawniających pracę w fabrykach Audi. W ubiegłym roku, w obu niemieckich zakładach, Ingolstadt i Neckarsulm, ...
    Sprinter 316 LGT zasilany benzyną i gazem LPG Sprinter 316 LGT zasilany benzyną i gazem LPG
    Sprinter 316 LGT (Liquefied Gas Technology), wyposażony w 4-cylindrowy silnik o zapłonie iskrowym o pojemności skokowej 1796 cm3, rozwijający moc 115 kW (156 KM) przy 5000 obr/min. Silnik mógł być zasilany benzyną ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porównanie: Audi A5 8T, BMW Seria 3 e92, Mercedes CLK w209, Peugeot 407 Coupe, Renault Laguna III Coupe
      Maserati Coupe - Track Day 2011
      Moto Piknik Tychy 2007
      GT Academy na żywo w Katowicach, PS3