Renault Laguna jako pierwszy samochód

Renault Laguna jako pierwszy samochód

05 Cze 2010, 21:36

Witam

Niedawno zrobiłem prawo jazdy. Rozważałem kupno bardziej sportowych aut takich jak Mitsubishi Eclipse, Toyota Celica itd. W końcu doszedłem do wniosku że jest to bezsensowne bo są to stare zajeżdżone auta i trzeba w nie włożyć wiele pieniędzy. I czy kupno sedana w moim przypadku Laguny było by rozsądnym pomysłem??? Jeżeli mógłby mi ktoś doradzić co do kupna tego modelu bądź jakiegoś innego samochodu byłbym wdzięczny. Chciałem tylko zaznaczyć że na kupno samochodu mam jakieś 5-6 tysięcy i akurat w tej cenie są fajne Laguny. Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
hojny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW i3 Concept Coupe - nieograniczony dostęp do sieci BMW i3 Concept Coupe - nieograniczony dostęp do sieci
    Dzięki funkcjom systemu BMW i ConnectedDrive model BMW i3 Concept Coupe ma nieograniczony dostęp do sieci. Przy w pełni naładowanych akumulatorach układ napędowy BMW eDrive, w który wyposażono BMW i3 Concept Coupe, ...
    [E] 300C 3,5 / C6 3,0 / Legend IV 3,5 / GS 300 mk3 [E] 300C 3,5 / C6 3,0 / Legend IV 3,5 / GS 300 mk3
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu E - silnik benzynowy o mocy ok. 250KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2006 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chrysler 300C 3,5 - 249KM - ...

•  
    • Volkswagen-Golf Alltrack 2015 800x600 wallpaper 02
      Off-road wytyczoną trasą
      Freestyle Motocross, akrobacje w powietrzu, 9
      Monster Mutt Dalmatian - Monster Truck na Pit Party