Renault Megane I - pisk na 5 biegu

Renault Megane I - pisk na 5 biegu

24 Wrz 2018, 09:18

Niedawno kupiłem od znajomego megankę, facet twierdził że nic nie ma w nim do roboty .. a tu na 5 biegu piszczy mi cos tak jaj na tym filmiku ...

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Co to może być? Puszczam gaz nie piszczy dodaje piszczy i tylko na piątym biegu ...
berbel
Nowicjusz

Auto: Bmw

Re: Renault Megane I - pisk na 5 biegu

04 Paź 2018, 11:39

Ewidentnie słychać jak by się coś zacierało pod obciążeniem i na pewno będzie to wina skrzyni związana z przełożeniem piątego biegu. Może to wina łożyska?

Sprawdzałeś w jakim stanie jest olej w skrzyni i czy jest na odpowiednim poziomie?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak prawidłowo zamontować światła do jazdy dziennej (DRL)? Jak prawidłowo zamontować światła do jazdy dziennej (DRL)?
    Światła do jazdy dziennej w skrócie DRL (Daytime Running Lights) to światła które jak sama nazwa wskazuje służą do jazdy w ciągu dnia. Takich świateł można używać w ciągu dnia jako alternatywę dla świateł mijania. ...
    BMW Vision ConnectedDrive 2011 BMW Vision ConnectedDrive 2011
    Majestatyczny koncept nadaje formę najnowocześniejszym technologiom oraz nowatorskim pomysłom, natomiast jego głównym zadaniem jest inteligentne zintegrowanie kierowcy, pojazdu i świata zewnętrznego. Wszystko to znajduje ...

•