Renault Megane vs Opel Vectra B

Renault Megane vs Opel Vectra B

22 Mar 2010, 21:04

Witam.
Drodzy Użytkownicy zgłaszam się poraz kolejny do Was z prośbą dotyczącą rzetelnej opini na temat poniższych samochodów.

Pierwszym jest Opel Vectra z 1996 roku w gazie, wyposażenie całkiem bogate. Co do tego czy samochód nie był walony to się nie wypowiem bo się nie znam ale zamieszczam link:

[link wygasł]

Natomiast bardziej niż na oplu zależy mi na Waszej opinii dotyczącej tej meganki:

[link wygasł]

umówiłem się jutro na oglądanie auta, wyposażenie również ma bogate ale zastanawia mnie tył samochodu, wygląda jakby jakaś historia z tym tyłem była.
Dziękuję i Pozdrawiam .
maverick890
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Renault Megane vs Opel Vectra B

22 Mar 2010, 21:28

Meganka walona była na 100% (przodem i tyłem). Pozatym jakaś taka styrana się wydaje na zdjęciach.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

22 Mar 2010, 23:55

Czemu ludziska nie porównują aut do kupna tej samej klasy chce vectry to ją porównuję do laguny .Chcę megan to równam do astry golfa fokusa ......
kris7777
Początkujący

Miejscowość: śląsk

23 Mar 2010, 09:16

A ja wybrałem Megane i Vectre.
A po za tym ja nie chce byście mi porównywali ze sobą te dwa samochody.... bo gołym okiem widać różnice.
Zależy mi na OPINII samochodów, które zamieściłem. Co o nich sądzicie, czy ze zdjęć potraficie wywnioskować gdzie to auto i czy wogóle było walone plus dodatkowo jakieś inne cenne informacje nie dotyczące dokladnie tych modeli, np. jak się spisuje w gazie, ile pali itp.
maverick890
Nowicjusz

23 Mar 2010, 18:15

jezeli ktos ceni o 2-3tys mnniej za auto (jak np w tej megance) to wiadomo że z autem cos jest nie tak. Na necie nie ma okazji. Trzeba sie z tym pogodzic.
Wiem że nie chcesz porownania tych aut ale Vectrą o wiele przyjemniej się jeździ :)
Goodway
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: GOP

23 Mar 2010, 18:32

oglądałem właśnie renault megane. jedna wielka porażka. w sobote ogarne tego opelka ale znajomy mi już mówił ze warto się nim zainteresować. A może wy zaproponujecie mi coś jeszcze godnego uwagi.
maverick890
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja
    9 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XV Moto-Piknik. Pomimo tego, że piknik trwał tylko jeden dzień, nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio ...

• Re: Renault Megane vs Opel Vectra B

23 Mar 2010, 19:01

maverick890 napisał(a):w sobote ogarne tego opelka

Viki ładnie obfotografowana i dzeki temu widać, że przód nie za bardzo halo ;) 1,6 w gazie w takiej budzie kariery nie robi do tego ecotec i gaz to nie najlepsze połączenie.
    Kubuch
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
    Przebieg/rok: 20tys. km
    Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
    Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2013

24 Mar 2010, 13:33

a co powiecie o tych samochodach?
    Honda Civik przez wszystkich na tym forum polecana i chwalona:
    [link wygasł]

oraz Ford Mondeo:
    [link wygasł]
    maverick890
    Nowicjusz

24 Mar 2010, 13:50

Gosc bardzo sie staral zrobic tak zdjecia zeby nic nie bylo widac i do tego w malym rozmiarze ale jedno z boku musial dac i to wystarczy zeby sie przekonac jaki to wrak. Taka honda kosztuje kolo 10tys i tyle bedziesz musial zaplacic zeby kupic w miare ok auto.
    Goodway
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: GOP

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005