Renault Modus - proszę o opinię

Renault Modus - proszę o opinię

26 Lut 2009, 19:51

Witam.

Co sądzicie o Modus diesel 1,5 dci ?? Podobno bardzo ekonomiczny, nie taki drogi. A jak z dynamiką ?? Słyszałem też że części są drogie. Jakie są wasze zdania ??

Pozdrawiam
luk_sky
Nowicjusz

Re: Renault Modus - proszę o opinię

26 Lut 2009, 20:34

Na temat Modusa mnie nic wiadomym nie jest natomiast silnika 1.5 dci ,tak!Bardzo oszczedne,wrazliwe na jakosc paliwa,awarie kosztowne,oszczednosci przepadają wtedy gdyz koszty ida w tysiace zł.Moj brat ma Megane 1.5dci,kupil ja przy przebiegu 120kkm,narazie nic sie nie dzieje w trasie pali ok4L,ja mu polecalem1.6benzyne,bo ja nie kupilbym z silnikiem dci.To jest moja prywatna opinia,ja jestem zwolennikiem silnikow benzynowych do 1.6 w takich samochodach.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz S Coupe Mercedes-Benz S Coupe
    Jeszcze kilka lat temu klasa S w wersji coupe nazywana była modelem CL. Mercedes zmienia jednak nomenklaturę i jednocześnie stara się odświeżyć gamę. O stylizacji niemieckiego sportowca można mówić raczej pozytywnie. ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Qashqai
      Volkswagen Polo R WRC, Volkswagen Motorsport