Repliki samochodów

Repliki samochodów

16 Gru 2007, 21:38

Jest w Polsce kilka firm które tworzą repliki np. Ferrari F50. Ale czy są zakłady robiące repliki na zamówienie? Tzn. chodzi mi o to, że klient wybiera sobie auto jakie ma zostać stworzone. Rozumiem, zajmnie to pewnie więcej niż pół roku ;) W szczególności chodziło by mi o rajdową Lancię Stratos. I jaka była by cena? Oczywiście nie posiadam dużo kasy, ponieważ jeszcze nie pracuję. Chciałbym to wiedzieć tak dla orientacji :)
XwojtasX
Początkujący

Re: Repliki samochodów

10 Paź 2016, 09:33

Ja jedynie mogę Ci polecić, firmę która wypożycza pojazdy zabytkowe np. Warszawa M20, wiem że zajmują się też renowacją zabytkowych pojazdów :)
mantra
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 10 2013
Auto: Renault
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji
    Kierowcy cenią ją za niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Japoński kompaktowy samochód codziennego użytku, który zmotoryzował świat, ma już 51 lat. Na całym świecie sprzedano ponad 45 mln egzemplarzy. ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•  
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      VERVA Street Racing 2010
      Volkswagen e-up!, przód
      AWSA