Rodzinny samochód do 15 tys.

Rodzinny samochód do 15 tys.

06 Maj 2019, 15:49

Hej, a dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą samochodu. Obecnie mam audi a4 sedan 2001 w lpg. Codziennie pokonuje trasę 2 x 13km + 2 razy w miesiacu po 1000. Zależy mi na samochodzie bardzo oszczędnym ( lpg), wiekszym od audi ( male możliwości bagażnika), ale również stosunkowo bezawaryjnym. Jestem otwarty na wszelkie modele, mi samemu trudno coś znaleźć konkretnego bo sam po prostu zbytnio się nie znam. Przy trochę większym budżecie patrzylem na Toyotę Prius. Chciałbym wydać maksymalnie 15 tys., ale kazda pomoc mile widziana nawet wieksza budzetowo
lamernoide
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Picanto - samochód do miasta Kia Picanto - samochód do miasta
    W Polsce do Kia Picanto należy nieco ponad 9 proc. rynku. Produkowany od 2003 roku, mały "Koreańczyk" doczekał się trzech generacji. Najnowszą wprowadzono w 2017 roku. Pod maską Picanto może się znaleźć jeden z dwóch ...
    Lexus LM - pierwszy minivan tej marki Lexus LM - pierwszy minivan tej marki
    Odważna stylistyka, mnóstwo przestrzeni, 26-calowy ekran i fotele godne najlepszego salonu - tak według Lexusa brzmi definicja luksusowego minivana. Model LM, czyli pierwsze w historii japońskiej marki auto tego segmentu, ...

•