Samochód +2006 , LPG , 10tys

Samochód +2006 , LPG , 10tys

06 Maj 2019, 18:12

Witam , jestem studentem i szukam samochodu do pracy na uberze . Chciałbym aby samochód miał instalacje LPG , był pow 2006 r , miał 4 drzwi i nie był droższy niż 10 tys . Czy może ktoś mi doradzić jaki samochód przy tych wymaganiach i budżecie najlepiej można byłoby kupić. Osobiście przyglądając ofert samochodów oraz czytając opinie na temat tych samochodów zwróciłem uwagę na:
-Skoda fabia 1.4 16v
- RENAULT MEGANE 1.6
-Mazda 3 1.6

Każdy samochód ma jakieś swoje problemy . Mazde je ruda , renault ma problem z elektronika , skoda ma biedne wyposażenie .


Czy doradzi ktoś co najlepiej przy moich wymaganiach szukać , zależy mi też aby samochód był w miarę bezawaryjny , a części były w miarę tanie .

Dziękuję za pomoc .
artur9797
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 Maj 2019, 17:56

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jeszcze bardziej zwrotne: zawieszenie - Audi RS 6 Avant Jeszcze bardziej zwrotne: zawieszenie - Audi RS 6 Avant
    Zarówno przednia, jak i tylna oś nowego Audi RS 6 Avant to konstrukcje pięciowahaczowe, osobno pochłaniające siły wzdłużne i poprzeczne. Połączenia i ramy pomocnicze wykonane są głównie z aluminium. Rozstaw ...
    Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo
    Siedząc za kierownicą widzimy to, co dzieje się przed nami, a dobrze korzystając z lusterek widzimy także co dzieje się z tyłu pojazdu. Czasem jednak nie wszystko możemy dostrzec na pierwszy rzut oka. Wówczas mamy ...

  •