Rodzynki otomoto i allegro

Re: Rodzynki otomoto i allegro

20 Maj 2019, 23:21

johnny15 napisał(a):Prawdziwy mistrz marketingu

I takie "miszcze" są ciągane po sądach z tytuły rękojmi przez cwaniaków i potem robią tym cwaniakom darmowe remonty wypicowanych gratów, które wystawili na sprzedaż i opisali w ogłoszeniu jako "idealne", "nie wymagające wkładu", "jakby przed chwilą wyjechały z fabryki".
Gradory
Aktywny

Zdjęcia: 7
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra K
Silnik: 1.6 Turbo 200 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2018

Re: Rodzynki otomoto i allegro

20 Maj 2019, 23:57

Nie wiem jak Wy, ale ja po przeczytaniu takiego opisu od razu mam ochotę gnać z forsą do sprzedającego... :roll: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-idealny-na-poczatek-dla-poczatkujacego-kierowcy-i-nie-tylko-ID6BWRVK.html?
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak korzystać z klimatyzacji, by działała skutecznie? Jak korzystać z klimatyzacji, by działała skutecznie?
    Latem jednym z najbardziej cenionych elementów wyposażenia samochodu jest klimatyzacja. Ale jak każdy układ w aucie wymaga odpowiedniej obsługi. Wyjaśniamy, jak korzystać z klimatyzacji, by działała skutecznie i przez ...
    Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę
    Nissan i Ministry of Sound zaprezentują, po raz pierwszy w Polsce, najnowocześniejszy mobilny system audio na świecie. 2 egzemplarze Nissanów Juke Box zapewnią nagłośnienie podczas imprezy w warszawskim klubie "Basen ...

•