Roomster czy Focus?

Re: Roomster czy Focus?

30 Paź 2017, 20:44

tylko co z tego że lepiej wygonany jak autor pytał który tańszy i ten wybiera :yes:
RIDE or DIE
fate
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: krs/wwa
Prawo jazdy od: 0- 0-2007
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: BMW E90
Silnik: 3.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

30 Paź 2017, 22:59

Fate: Racja. Skoro oba mi pasują i są porównywalne jak dla mnie pod względem komfortu, w dodatku często Roomster jest tańszy w zakupie, ma tańsze części to po co wybierać droższy? No chyba, że któryś by się bardziej podobał, to wtedy jest sens :)

A wniosek z dyskusji jest taki, że: nie ma aut bardziej i mniej komfortowych. To zawsze subiektywne. I nadal dziwi mnie skąd w Roomsterze tyle miejsca na nogi. To musi być na podłodze Octavii robione a nie Fabii :)
pit85
Aktywny

Miejscowość: bydgoszcz

31 Paź 2017, 00:14

pit85 napisał(a): nadal dziwi mnie skąd w Roomsterze tyle miejsca na nogi. To musi być na podłodze Octavii robione a nie Fabii
dokładnie tak, ta sama podłoga ma zastosowanie w
Roomster
Octavia
Golf IV
A4 B5

Roomster jest autem godnym polecenia jeżeli ktoś nie ma wymagań szczególnych co do auta. Jeżeli ma spełniać Twoje oczekiwania i zawieźć Cię z punktu A do punktu B to jak najbardziej warto. Skody to dobre wdzięczne auta w niskich pieniądzach, nie ma tam nowinek i pierdół elektronicznych co zmniejsza ryzyko awarii, są oparte na starszych sprawdzonych konstrukcjach, Skoda to poprostu budzetówka VW tak jak Dacia Renaulta. Dla niewymagających wystarczy.
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Manewr skrętu na skrzyżowaniu Manewr skrętu na skrzyżowaniu
    Manewr skrętu – kierowcy często nieprawidłowo wykonują ten manewr, nie dostosowują prędkości, nie biorą pod uwagę warunków pogodowych i zapominają o zatrzymaniu się, gdy skręt jest warunkowy. "Po pierwsze, przed ...

•