Rover 200 stracił moc po wypadku

Rover 200 stracił moc po wypadku

13 Sty 2010, 22:10

Witam!
Posiadam rover 200 1.4 8V 98rok, samochod kupiłem po zderzeniu czołowym, auto jest już praktycznie gotowe do jazdy. Tylko jeden mankament;/ auto straciło połowe swojej mocy,i dość sporo dymi na biało;/ uszczelka pod głowicą i rozrząd podobno ok,nie ma problemow z zapaleniem , nie wiem co moze byc tego przyczyną, dodam ze przed wypadkiem chodził normalnie.

Prosze o pomoc:)
zloty506
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
    Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Ford Mustang, 1965 rok
      Fiat Freemont Cross
      Z ulicy na tor - Poznań