Rover 214 - awaryjność, spalanie, ceny części

Rover 214 - awaryjność, spalanie, ceny części

26 Gru 2011, 15:04

Witam, szukam aktualnie jakiegoś autka i w oko również wpadł mi Rover 214: 1998r. 75KM, 55kW, silnik 1396cm3, benzyna. Wcześniej nie miałem zbyt wiele do czynienia z takim samochodem, dlatego chciałem zapytać co o nim sądzicie. Jak z jego żywotnością/awaryjnością, jakie spalanie i jak jest z dostępnością i ceną części?

Z góry dziękuje za odpowiedź;)
rafalm
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Wyścigowy Golf siódmej generacji, przód
      Mazda3 Facelift, Hatchback, bok, 2011
      Mitsubishi Pajero, bok
      Juho Hänninen i Mikko Markkula - SKODA Motorsport, Fabia Super 2000, Bosphorus Rally