Rover 416 si

Rover 416 si

26 Maj 2010, 07:58

Witam. Podczas jazdy przy dodawaniu gwałtownie gazu silnik szarpie i przerywa, jak by się dławił. Jak dodaję gazu delikatnie to chodzi równo, ale jak tylko wcisnę bardziej to odrazu się dławi. Auto ma instalację gazową. Na gazie identyczne objawy tylko bardziej nasilone.
Byłem w serwisie, instalacja pracuje poprawnie, sprawdzono komputer, błędów nie ma. Wymieniłem kable świece, filtry, kopółkę i palec. Objawy występują nadal, na gazie praktycznie nie da się jechać, na bęzynie jedzie ale szarpanie i nie pozwala szybciej ruszyć.

[ Dodano: Wto Cze 01, 2010 22:00 ]
Witam. Dzięki za pomoc :wink:
Problem rozwiązany :razz:
Dla przyszłych pokoleń: Cewka, cewka i jeszcze raz cewka.
Pozdrawiam.
Dj
Początkujący

Miejscowość: Wrocław

Re: Rover 416 si

13 Cze 2010, 10:48

witajcie, mam problem z roverem 416 benzyna szarpei jak cholera co mam robic!!!

[ Dodano: Nie Cze 13, 2010 11:48 ]
wymienilem kopulke, palec, filr paliwa, 4swiecie i dalej szarpie...
:(
PIOTR80
Nowicjusz

Miejscowość: marki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005