Rover 620 SDi

Rover 620 SDi

21 Lis 2010, 15:20

Witam,
kilka dni temu przez moją nieuwagę i gapiostwo rozładowałem przez noc całkowicie akumulator. Nie mogłem uruchomić auta, więc konieczne było odpalenie "na pycha", a konkretniej przez pociągnięcie. Akumulator się naładował ale pozostał pewien problem. Przed tym incydentem po przekręceniu kluczyka w zapłon ale przed odpaleniem silnika czekałem zawsze aż wszystkie kontrolki zgasną. Teraz nie chce zgasnąć kontrolka SRS. Czy to oznacza, że coś jest nie tak z poduszkami? Czy ten akumulator mógł być tego przyczyną?
Ostatnio edytowany przez miichal, 21 Lis 2010, 23:02, edytowano w sumie 1 raz
miichal
Nowicjusz

Miejscowość: Dolny Śląsk

Re: Niegasnąca kontrolka - akumulator przyczyną?

21 Lis 2010, 17:45

a co masz za auto?
najpewniej sterownik poduszek zapalil kontrolke z powodu wlasnie akumulatora
autko na kompa i pewnie pokaze blad "za niskie Napiece zasilania"
pozdrawiam
McViRR
Nowicjusz

Miejscowość: jestes?

21 Lis 2010, 18:52

Moje auto to Rover 620 SDi, mam wpisane pod nickiem.
Ale co ten błąd oznacza? że akumulator jest już za słaby i konieczna jest wymiana na nowy? W sumie nie przypuszczałem tego, bo jak napisałem np. kontrolka od ABSu gaśnie normalnie, tylko że ja się na tym kompletnie nie znam ;)
miichal
Nowicjusz

Miejscowość: Dolny Śląsk

21 Lis 2010, 23:01

Zapoznaj się z zasadą pisania tematów - nazwa samochodu w profilu nic nie znaczy.
Poprawiono.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy
    5 września Toyota Motor Corporation (TMC) poinformowała, że łączna światowa sprzedaż modelu Toyota Corolla, najpopularniejszego samochodu świata, przekroczyła w lipcu 40 milionów, osiągając 40,01 miliona sztuk. To ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Jaguar