Samochód do 12 tysięcy

Samochód do 12 tysięcy

06 Sty 2011, 20:29

Wiem, że takich tematów było pełno ale ciężko mi znaleźć aktualny. Dlatego też zakładam temat który lubi być wałkowany, czyli co na pierwsze samochód. Szukam czegoś do 12 tysięcy w gazie/dieslu (tyle, że diesel w miarę mało awaryjny bo tam koszty są naprawy...). Może to być też samochód do 10 tysięcy, ale wtedy benzyniak, to sobie sam założę gaz. Szukałem i szukałem, ale wszystko albo cięeeżko bite, na szpachli, albo w samochód trzeba było na dzień dobry wsadzić 1/2 wartości. Teraz zniżam wymagania i szukam normalnych 4 kółek na uczelnię. Coś co mało pali i wygląda inaczej niż Fiat multipla ;D.
Pozdrawiam, Ruzzy
Ruzzy
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

Re: Samochód do 12 tysięcy

06 Sty 2011, 20:34

Hmm:). Wydaje mi się że jak na uczelnie to Reno Clio wiele moich znajomych takowy sprzecior ma i naprawe fajnie np : [link wygasł] . Moze jakieś audi a4?
Isa.Stasia
Nowicjusz

Miejscowość: Polski

06 Sty 2011, 20:43

Ta renówka którą podesłałeś ma tak ślicznie lśniący silniczek, że aż pokusiłbym się o jakieś ukryte wycieki ;D. Ale nad Clio myślałem...a co jeśli chodzi o polówkę 1.9 w sdi?
Ruzzy
Nowicjusz

06 Sty 2011, 20:48

Hmm. Wiesz;P Ja jestem młody;) Nie mam 18 lat więc ci wiele nie doradze ale widze co sie dzieje na swiecie;). Ta polówka chyba troszke tez bedzie palić. A moze Cytryne jakąś? Albo Merca. Ale wiesz co ci powiem? Tak od Serca. Mój ojciec ma Honde Civic 98r. W dieslu 1.6. 100+ koników . Idzie ładnie, mało pali, nie psuje sie zbytnio:) A i bokiem można latać:) Koszt takiego sprzętu 6-8 tyś;) Polecam Taka Honde. Honda Civic. Albo Accord
Isa.Stasia
Nowicjusz

06 Sty 2011, 20:51

W dieslu pali malutko, a sdi są strasznie mało awaryjne z tego co wiem, więc jest to po kosztach. Co do hondy to mnie nie denerwuj nawet xD. Dzisiaj byłem zobaczyć "cacko" za 11 tysięcy niby...gość chyba szukał głupka. Z tyłu w bagażniku szpachla, z przodu wybita cała maska...pełno rdzy i ogólna dupa.
Ruzzy
Nowicjusz

06 Sty 2011, 20:53

Nie oceniaj samochodu nigdy jak np 1 był zły. Bo 2 może byc Zajefajny. :)
Isa.Stasia
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Master Truck 2009 / relacja Master Truck 2009 / relacja
    Już po raz piąty w Opolu odbył się Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowych Master Truck. Zlot Master Truck, czyli święto podrasowanych ciężarówek, to impreza znana w całej Europie. Rokrocznie pojawiają ...
    Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje
    Fiat Tipo jest nowoczesnym samochodem kompaktowym. Wyrazisty charakter, prostota, funkcjonalność w połączeniu z bezkonkurencyjną ofertą cenową, to cechy, dzięki którym model został uhonorowany tytułem "Autobest" w ...

• Re: Samochód do 12 tysięcy

07 Sty 2011, 11:05

Isa.Stasia napisał(a):A i bokiem można latać:) Koszt takiego sprzętu 6-8 tyś;) Polecam Taka Honde. Honda Civic

Ciekawe jak? Na ręcznym to sobie możesz "latać"... tak samo jak deu tiko.
    jiGsaw
    Forumowicz VIP
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
    Auto: BMW

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda