Samochód do 4 tysięcy dla młodej osoby (kobiety)

15 Wrz 2016, 21:15

Obejrzałam tą mazdę, jak na ten rocznik samochód zadbany, nie ma żadnych stuków w zawieszeniu, silnik suchy. Nie ściąga na boki ogólnie na +. Auto kupione
malina1200
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 15 05 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mazda 323 c
Silnik: 1.5
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

16 Wrz 2016, 09:41

Gratki zakupu :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Wrz 2016, 20:18

Dzięki Barol :) przy ładnej pogodzie wstawię zdjęcia :) a co do odpowiedzi petento, wątek jest nieaktualny ale pozwolę sobie odpowiedzieć na twój wpis, owszem szukałam parę miesięcy auta, bo chciałam za tą kwotę kupić coś co pojeździ jeszcze a nie że się rozleci, fakt cena nie była oszałamiająca na auto, oglądałam wiele aut, gdyby policzyć kasę wydaną na jeżdżenie i oglądanie samochodów uzbierało by się trochę, nie szukałam auta na już, czasami lepiej poczekać dłużej i kupić coś dobrego, jedno auto miało wadę prawną że auta bym nie przerejestrowała na siebie, drugie miało prostowane podłużnice i spawane kielichy. PS. może jest wśród was ktoś obeznany w mazdach? Jaki olej silnikowy jest dobry do mazdy 323c 1.5 słyszałam że 10w30 ale wolę was zapytać :)
malina1200
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 15 05 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mazda 323 c
Silnik: 1.5
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

17 Wrz 2016, 11:48

Napisz do użytkownika szybki on ogarnia dobrze temat japonców.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012