Samochód do 5 tysięcy dla młodego

06 Wrz 2014, 16:08

Barol napisał(a):http://otomoto.forumsamochodowe.pl/volkswagen-golf-iii-C34336525.html
Ładna sztuka, zgadzam się. A ta swojskość i sielanka na fotkach :lol:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14071
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

06 Wrz 2014, 16:13

Ten Golf to coś takiego co chcę mieć! Idealny. Cena trochę wysoka jak na Golfa 3 ale myślę że do negocjacji i za 4500 da radę go kupić ;) Przy okazji się go zobaczy.

Mazda 323F bardzo mi się podoba ogólnie model ale jedyne co mi w ogłoszeniu nie pasuje to cena! Wiem, że więcej wołają za tą mazdę i zadbaną można szukać w cenie 5k a tu cena 3100 do negocjacji więc podejrzewam, że coś w niej jest do roboty.

Ten Vento, myty silnik :) Zobaczy się.
Kakarot
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 17 01 2014
Auto: Nissan Almera

06 Wrz 2014, 16:15

Za 3k pewnie będzie do poprawek.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Wrz 2014, 19:16

Co możecie powiedzieć o tych ? :

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Obydwa chyba od handlarza i to tego samego. Wyglądają ładnie ale skoro handlarz za tyle wystawia to raczej odpadną...

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

No i czekam na więcej w środę będę miał czas to pojadę pooglądam ;)
Kakarot
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 17 01 2014
Auto: Nissan Almera

08 Wrz 2014, 06:00

No własnie,Lanos za 2650zł od handlarza to ile za niego dał? 1500zł?
W Civicu nie podobają mi sie tylne prawe drzwi albo są nie domkniętę albo dziwnie odstają.
Cordoba wygląda ok.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Wrz 2014, 09:11

Dobra a już tak naprawdę blisko mnie znalazłem kilka ofert i powiedzcie mi czy warto tam jechać czy nie warto:

[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] - ten w mojej miejscowości ale na zadbany to on nie wygląda.
[link do oferty na Olx wygasł] - tanio i ładny ale pewnie od młodego gniewnego, 93, stary gaz bo do 2016 i 1.8 silnik już (nie powiem,że takiego bym nie chciał ale coroczne opłaty mnie zeżrą).
[link do oferty na Olx wygasł] - znając życie zajechany
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]

Dobra, może wystarczy :D
Kakarot
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 17 01 2014
Auto: Nissan Almera
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak sprawdzić / obliczyć ET felgi? - instrukcja
    Na rynku mamy bardzo dużo dostępnych felg zarówno aluminiowych jak i stalowych. Każda z nich powinna posiadać wytłoczone parametry montażowe w szczególności szerokość, średnicę i parametr osadzenia felgi ET. ...

09 Wrz 2014, 21:03

Kakarot napisał(a):- znając życie zajechany


Jak tak będziesz znał życie to nic nie kupisz :mrgreen:. Jak masz blisko to możesz obejrzeć, to nic przecież nie kosztuje, a zyskujesz kolejne doświadczenie :wink:. Nie ma sensu obstawiać... Widziałem gorsze trupy E36 nawet za 3X wyższe pieniądze (w tym miesiącu już ze 3 na tym forum).

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

10 Wrz 2014, 01:02

Ciekawe w nim jest też to że ma blachy LKR jak Zwoleń to WZW :yes:
Ta mazda mi się bardzo spodobała ale bmw też tyko tyle, że to w dwie inne strony a ja nie przekonam raczej mechanika aby zrobił ze mną taki rajd w poszukiwaniu auta w ciągu 1 dnia. Brać każdego na stacje kontroli pojazdów :roll: nonsens bo wydałbym więcej niż to warte. Muszę wstępnie odrzucić kilka i tą trasę tak zaplanować aby to było po drodze.
Kakarot
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 17 01 2014
Auto: Nissan Almera

10 Wrz 2014, 06:24

Było już wiele razy na forum blachy to jest małe piwo,kolega ma Passata na KDA (Dąbrowa Tarnowska woj.małopolskie) a mieszka w Jaworznie (woj.śląskie) więc powinien mieć SJ a dlaczego ma KDA? Bo auto jest zarejestrowane na jego ojczyma który jest tam zameldowany.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

10 Wrz 2014, 13:14

Rozumiem, że z pośród tych 9 linków co podałem to każdego warto zobaczyć. :yes:
Mechanik z którym mam jechać chce sprzedać volkswagena lupo 2001 za 6 tysięcy i może mi to rozbić na raty bo to znajomy ojca, opłaca się ?
Kakarot
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 17 01 2014
Auto: Nissan Almera

10 Wrz 2014, 15:36

Lupo nie, lepiej kupić SC za 3 koła. Lupo wcale lepsze nie jest.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

10 Wrz 2014, 18:58

Odradzacie to Lupo jakby to jakiś złom był.. Lupo też można fajnie zrobić i żeby dobrze jeżdziło. Tutaj przykład z mojego miasta http://www.tuningforum.pl/download/file ... &mode=view wiecie co tam siedzi? 1.8 turbo z Octavii dłubane w okolice 220km,nie wspomne już o konkretnym audio..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

10 Wrz 2014, 19:35

Koniu napisał(a):Lupo nie, lepiej kupić SC za 3 koła. Lupo wcale lepsze nie jest.


To prawda AAALEEE... Jeżeli autor nie zna się na samochodach -> tak napisał. Mechanik jest kolegą jego ojca -> tak napisał. Mechanik chcę mu sprzedać swoje lupo -> tak też napisał. To jestem skłonny stwierdzisz że mechanik jest raczej osobą zaufaną i nie wpuszczałby autora w bagno :yes:... Jeżeli jest...

To może lepiej niech kupi zadbane lupo od mechanika-kolegi ojca któremu się ufa niż żeby jechał sam oglądać SC... Sam nie wiem szczerze mówiąc ale chyba bardziej przychylałbym się do tej opcji :wink:.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

10 Wrz 2014, 19:39

Też jestem za Lupo,jeśli faktycznie jest ok to ja bym brał.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

10 Wrz 2014, 20:09

No jeśli jest pewne to jest argument ale jeśli znalazłby coś lepszego to czemu nie? :yes:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra