Samochód do miasta za 4tyś.

Re: Samochód do miasta za 4tyś.

28 Lut 2016, 19:56

Golf III za 4k szrot? To ile ma kosztować? 10000zł? Nie przesadzaj..

Dlaczego ma odpuścić Audi 80? I nikt tu nic nie mówił o A4..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

29 Lut 2016, 09:31

Oj przepraszam, oglądałem zdjęcia, a później popatrzałem na link i odczytałem audi A4. 80'tka jest ok - choć to nadal koszty, autko jakby nie patrzeć ma 22 lata i o ile rocznikiem się nie jeździ, to chyba lepiej zakupić coś 'świeższego'.

Golf 3 - nie chodzi mi o cenę, jednak jak sam pewnie dobrze wiesz, znaleźć golfa w dobrym stanie i to jeszcze w cenie do/= 4k pln - to trzeba mieć szczęście, nie ma co kryć że te autka gniły - zwłaszcza podłoga. Już lepiej poszukać golfa II od jakiegoś entuzjasty/fanatyka motoryzacji :) Ot takie moje zdanie.
spacja
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 08 2008
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 2.0 115 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Liftback
Rok produkcji: 2003

29 Lut 2016, 09:41

Znajdziesz tylko trzeba szukać.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...
    Limitowana wersja Mazdy3 MPS Limitowana wersja Mazdy3 MPS
    Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu Mazda3 MPS, która jest już w ofercie salonów sprzedaży w całej Polsce. Oferta obejmuje 10 egzemplarzy Mazdy3 MPS. Mazda3 MPS została wzbogacona o nowe elementy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wisła zimą
      Focus
      Puchary, szampan i ludzik Michelin
      Blade - pierwszy supersamochód z drukarki 3D