Samochód na długie trasy

Re: samochód na długie trasy

05 Wrz 2008, 23:01

Witam, osobiście proponuję Ci volvo s40, sam pokonywałem nim podobne dystanse, na trasie Ci nie stanie ,jeszcze nie widziałem po drodze takiego przypadku , doskonale spisuje się zawieszenie na naszych drogach nie to co w passacie czy audi
smarsw
Nowicjusz

Miejscowość: uk

Re: samochód na długie trasy

06 Wrz 2008, 00:32

astro007 napisał(a):
jiGsaw napisał(a):Ja bym się rozejrzał za jakimś mocniejszym TDI, a czy to będzie octavia/golf/passat to już wedle upodobania. Francuzy na takie trasy bym odpuścił...

I tutaj sie z tobą nie zgodzę ja 406 kolegi zrobiłem 4000km i wcale zbytnio nie czułem się zmęczony.

No widzisz, nie czułeś się zmęczony, bo udało Ci się dojechać do celu.

skowron napisał(a):Widzę, że Seep rzucił temat i zapomniał, na którym forum :P

Czemu tak ciśniecie z tym TDI? Według mnie przy opcji jazdy o jakiej pisał Seep, czyli jazda po mieście oraz 1800km raz na 2 miesiące zakładając, że te 1800km jest w jedną stronę, daje to 21.600 km rocznie + to co po mieście. TDI spali w mieście 8 litrów, powiedzmy, że na trasie 6. Ekonomia mówi, że lepiej kupić auto na gaz z instalacją sekwencyjną.

8 w mieście? To ta wersja 130km przy dynamicznej jeździe. Jak kupi 90/110km to spokojnie poniżej 7 w mieście, a na trasie 5. Chociaż ja bym wziął 130 i nie patrzył :wink:
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    VII edycja Summer Cars Party 2013 VII edycja Summer Cars Party 2013
    7-8 września odbędzie się kolejna siódma już edycja największego show motoryzacyjno- muzycznego w Polsce. Niesamowita liczba fanów SCP, która w 2012 roku sparaliżowała na wiele godzin ruch w Katowicach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009