Samochód na żóltych blachach wlasciciel nadal niemiec

Samochód na żóltych blachach wlasciciel nadal niemiec

30 Sie 2010, 19:31

Witam
Szwagier przywiózł mi auto z niemiec na żółtych blachach.
Auto było zakupione przez niego 10 lat temu i związku z zakupem nowego stare dał mi.
Ja auta nie chce bo mi nie potrzebne i teraz problem. Chce je sprzedac auto juz jest na przeterminowanych blachach nie mam z nim umowy żadnej i nie wiem co dalej .
Co powinienem zrobić ,żeby jeździć przez miesiąc w celu wyprania tapicerki itd?
W jaki sposób formalnie go sprzedać mam wszystkie dokumenty umowę w każdej chwili może mi przesłać szwagier ,który jest rodowitym niemcem .
Jak formalnie to najlepiej załatwic ?
norwoks0
Nowicjusz

Miejscowość: google

Re: Samochód na żóltych blachach wlasciciel nadal niemiec

30 Sie 2010, 22:43

norwoks0 napisał(a):Co powinienem zrobić ,żeby jeździć przez miesiąc w celu wyprania tapicerki itd?

Praktycznie to nie mozesz nic zrobic.Jezeli nawet wykupisz OC na te numery rej.to i tak nie masz przeglądu tech.Oczywiscie mozesz jechać na SKP i zrobić bad.tech.ale na tym zaświadczeniu nie mozna się poruszać po drogach...
norwoks0 napisał(a):W jaki sposób formalnie go sprzedać mam wszystkie dokumenty umowę w każdej chwili może mi przesłać szwagier

Jezeli mozesz w kazdej chwili dostać od niego umowę to na nic nie czekaj tylko go sprzedaj tak jak stoi i po zawodach...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Summer Cars Party 2009 / relacja Summer Cars Party 2009 / relacja
    Summer Cars Party - Najszybsza impreza tego lata już za nami! Powoli opadają emocje po Summer Cars Party 2009 - imprezie która odbyła się 26 września 2009 na Lotnisku Sportowym "Muchowiec" w Katowicach. Można było ...
    Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda