Samochód sprowadzany

Samochód sprowadzany

17 Sie 2013, 19:52

Chciałbym was spytać, czy uda mi się sprowadzić auto z Niemiec na takowych warunkach:

- mam na wydanie 11 000zł (wliczając w to wszystkie opłaty/formalności + przejazd z osobą która sprowadza auta (znajomy, ale swoje weźmie))
- rocznik 2000+
- moc 140KM + (warunek niekonieczny, ale fajnie by było, miałem słabsze auta i wystarczy :D)
- benzyna (później gaz)
- hatchback lub coupe
- wygląd (aby nie wyglądał jak auto z poprzedniego wieku)

Póki co moje typy: Opel Astra II Bertone (lub zwykła), Ford Focus, Toyota Celica VII, Hyundai Coupe, Honda np:(Civic VII), Volkswagen Golf IV, Audi A3 (chociaż raczej droższa), coś z rodziny Seat'a....

Wypiszcie wasze przemyślenia czy warto w ogóle ruszać z takim budżetem i wymaganiami do Niemiec.
sobi1910
Nowicjusz

Miejscowość: Zgierz

Re: Samochód sprowadzany

18 Sie 2013, 07:57

Co do celiny7 za 11k możesz zapomnieć.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

Re: Samochód sprowadzany

18 Sie 2013, 08:33

Wydaje mi się, że kupując tani samochód lepiej kupić już zagazowany. Tanich samochodów nie opłaca się zagazowywać bo koszt instalacji tak szybko się nie zwróci.
Ze swojej strony polecam:

[link wygasł]

[link wygasł]

A tu masz zagazowanego:

[link wygasł]

MG są świeże rocznikowo jak na swoje niskie ceny i raczej nie są przekombinowane.
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie? Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie?
    Wysokie temperatury potrafią sprawić, że kierowcy są bardziej podenerwowani, szybciej się męczą, tracą koncentrację, a ich czas reakcji wydłuża się nawet o 22%. Według raportu Policji w zeszłym roku najwięcej wypadków ...
    Nowy Actros a’la Swanski - Nowy Actros a’la Swanski - "Truck & Art"
    Nowy Actros jest znany nie tylko ze swoich osiągów i niskiego spalania, ale również z drapieżnego wyglądu i nowoczesnego designu. Paweł "Swanski" Kozłowski postanowił dodatkowo podkreślić te cechy pojazdu, ozdabiając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      Jaguar