Samochód to 10 tyś

Samochód to 10 tyś

01 Lis 2014, 20:45

Witam Panowie/Panie !
Jestem nowym użytkownikiem i potrzebuję waszej pomocy . Będę miał do wydania 10tyś na samochód. Szukam samochodu ekonomicznego,taniego w eksploatacji. Osobiście bardzo mi się podoba Peugeot 307 oraz Opel Astra II ,ale nie wiem czy kupię w dobrym stanie. Samochodem będę jeździł głównie po mieście (Warszawa) oraz raz na jakiś czas na podróż do rodzinnego miasta (120km w jedną stronę) . Macie jakieś pomysły ? Byłbym wdzięczny za pomoc :) Dzięki !
shirivetn
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Samochód to 10 tyś

01 Lis 2014, 20:56

Było mnóstwo takich tematów wystarczy użyć opcji szukaj
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy
    W polskich salonach Audi można już zamawiać najnowszy, sportowy model z Ingolstadt – RS 6 Avant . Ten wyjątkowy samochód to połączenie 412 kW (560 KM) mocy i 700 Nm momentu obrotowego , z ogromnymi walorami użytkowymi ...
    System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych
    Audi otrzymuje w USA dwie nagrody za system zdalnego parkowania. Rozwiązania techniczne, które Audi stworzyło z myślą o tzw. zdalnym, bez ingerencji kierowcy parkowaniu, znalazły duże uznanie także u amerykańskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11